رفع باگ یک فایل ستاپ

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 20,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

قصد دارم برای یک پروژه تحت  ویندوز، فایل نصب exe درست کنم، همه مراحل از قبیل افزودن پیش نیازها و نصب sql بطور کامل انجام شده و پروژه اجرا می شود، اما هنگام اجرا یکی از ماژول های پروژه (پروژه شامل چندین ماژول است) در سیستم خودم،باگ پیوست1 ایجاد می شود و هنگام اجرا در سیستم دیگر باگ پیوست 2، و در نتیجه نرم افزار کرش می کند. البته پروژه در نرم افزار ویژوال استودیو بدون هیچ گونه باگی و بطور کامل اجرا می شود.

لذا نیاز دارم مجری محترم مشکل فایل نصبی را رفع کند و فایل اجرایی در سیستم شخصی خودم و در یک سیستم دیگر بدون مشکل اجرا شود

توضیحات:

امکان ارائه فایل پروژه به مجری وجود ندارد و مجری می بایست با استفاده از نرم افزارهای موجود مانند AnyDesk به صورت ریموت رفع باگ نماید

تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

پیمان چاویده

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

20,000 تومان

امتیاز 9.50 (ممتاز) از 4 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 1071
بیست و چهار روز پیش
+8500
+34608

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.