خریداری نمونه‌کار انگلیسی

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام به تمامی متخصصان عزیز

ما خریدار تمامی نمونه‌کارهای انگلیسی آماده‌ی شما دوستان عزیز هستیم..بدین منظور که شما ابتدا برای ما نمونه‌کارهاتون رو به صورت تنها چند عکس برای ما ارسال میکنید و اگر تایید کردیم مبلغ رو گروگذاری مینماییم و سپس شما برای ما تمامی فایل‌ها و ملحقات پروژه‌های قبلی انگلیسی خود را ارسال میکنید. البته قطعا حق استفاده از نمونه‌کار از خودتون صلب نخواهد شد. ترجیح ما با کسانی است که پروژه‌های زیباتر و جذاب‌تری داشته باشند و همچنین اگر بتوانند کارشان را پرزنت نیز کنند مبلغ اضافی پرداخت خواهد شد.

تقریبا در هر زمینه‌ای که بشود ریموت انجام داد نمونه‌کار میپذیریم

منظور از پرزنت هم محتویات این وبسایت میباشد به عنوان مثال:
https://heartbeat.ua/projects/finiata/


+8500
+41268

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.