DLL دات نت اتصال دستگاه POS های مختلف به کامپیوتر با پروتکل های USB و Ethernet و Serial همراه با سورس

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ا سلام.

هدف از تعریف این پروژه ایجاد یک DLL به زبان C#.NET می باشد که بوسیله کلاسی که در آن وجود دارد، امکان ارتباط با تمامی دستگاه های POS موجود (حداقل آن هایی که کاربر بیشتری دارند مانند شرکت ایران کیش - شرکت سامان کیش - شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد - شرکت به پرداخت ملت - شرکت پرداخت الکترونیک پارسیان - شرکت آسان پرداخت) را از طریق پروتکل های USB و سریال و شبکه (Ethernet) فراهم بیاورد و بتوان مبلغ فاکتور را برای دستگاه POS ارسال کرد و در نهایت بعد از انجام تراکنش، پاسخ مناسب برگردانده شود و اگر خطایی بوجود آمد، بر اساس شماره خطا، متن خطا را (بر اساس دستگاه و شرکت ارائه دهنده) به صورت یک کلاس که از کلاس  Exception ارث بری کرده است (مانند POSException)  به فراخواننده متد برگرداند. باید در کلاس مربوطه کلیه عملیات قابل انجام با دستگاه POS پیاده سازی شوند. مانند خواندن اعتبار کارت و ... لازم به ذکر است که کلاس باید به گونه ای پیاده سازی شود که برنامه نویسی که قرار است از این DLL استفاده نماید، درگیر جزییات فراخوانی نشود. مثلا شرکت مربوطه (به صورت Enumeration) و پروتکل مربوطه (به صورت Enumeration) و ورودی های لازم برای برقراری ارتباط بر اساس پروتکل انتخابی را تامین نماید(مانند شماره پورت COM و Baudrateبرای ارتباط سریال و یا IP و پورت برای ارتباط شبکه) و خود DLL بقیه موارد را مدیریت کند. نهایتا یک نمونه فرم ویندوزی هم به عنوان تست کننده DLL در یک پروژه جداگانه تحویل داده شود که لیست دستگاه های شرکت های مختلف به صورت ComboBox و نیز پروتکل های ارتباطی به صورت ComboBox به کاربر نمایش داده شود و کاربر بر اساس پروتکل انتخابی، مقادیر لازم برای برقراری ارتباط را وارد نماید و عملیات مختلف با کلیدهای مختلف قابل انجام باشدو پیغام های مختلف نمایش داده شود.

* تحویل سورس DLL و نیز سورس فرم ویندوزی الزامی است.

* تحویل DLL های لازم برای ارتباط با دستگاه های شرکت های مختلف الزامی است.(منظور همان DLL هایی است که شرکت های تولید کننده دستگاه POS ارائه می دهند)

* برنامه نوشته شده نباید به هیچ DLL یا OCX یا ... دیگری به جز DLL های دستگاه های POS مربوطه وابستگی داشته باشد.

* اولویت با عزیزانی است که قبلا همین کار یا کار مشابه انجام داده اند.

* برای پروژه محدودیت زمانی داریم و بهتر است پروژه در اسرع وقت تحویل داده شود.

* اگر به غیر از شرکت هایی که در بالا لیست کردم، شرکت دیگری با دستگاه های POS با تعداد کاربر زیاد می شناسید، می توانید به لیست فوق اضافه نمایید و قیمت پیشنهادی خود را بالاتر ببرید.


+8500
+41268

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.