فریلنسر شوید و کسب درآمد کنید

به اولین بازار کار آنلاین ایران که محیطی برای کسب درآمد فریلنسرها و دورکارها است خوش آمدید

به چه کسی می گن فریلنسر؟


فریلنسر یا آزادکار کسی است که با گرفتن مزد و بدون داشتن قرارداد طولانی مدت، کاری را انجام می‌دهد. فریلنسرها می‌توانند به صورت نیمه وقت، تمام وقت، پروژه‌ای یا ساعتی برای یک شخص یا موسسه‌ کار کنند. تجربه کارهای متفاوت رزومه آنها را می‌سازد و در نتیجه شبکه ای از مشتریان برای خود تشکیل می دهند. افراد می‌توانند به صورت تمام وقت به صورت فریلنسینگ کار کنند یا همزمان با شغل پاره وقت یا تمام وقتشان، به عنوان شغل دوم فریلنسر باشند.

فریلنسینگ ویژگی‌هایی دارد که آن را از سایر شغل‌های آزاد و کارمندی متمایز می‌کند:

  • نداشتن محدودیت زمانی و مکانی
  • کار به صورت دورکاری و از هرجای دنیا
  • توانایی انتخاب پروژه‌های مختلف با اندازه‌های مختلف


کسب درآمد به چه صورت هست؟


اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ. پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

برای مثال برای پروژه ای به مبلغ یک میلیون تومان مبلغ 900 هزار تومان سهم مجری می شود و الباقی به عنوان پورسانت پارسکدرز کسر می گردد.
دستمزد چطوری به حسابم واریز میشه؟


بلافاصله پس از اینکه حاصل کار توسط خریدار پذیرش شود وجه به حساب کاربری شما منتقل می شود. از این پس شما می توانید با مراجعه به صفحه گزارش مالی درخواست خود را برای برداشت وجه و واریز آن به حساب بانکی خود ثبت کنید. واریز مبالغ دریافتی مجری و وجوه مسترد شده خریدار از طریق حواله پایا انجام می گردد. واریز ها حداکثر تا دو روز کاری پس از ثبت درخواست واریز انجام می شود.
فریلنسرها برای کسب درآمد به چه تخصص هایی نیاز دارند؟


اگر یکی از مهارت های زیر رو داری می تونی توی پارسکدرز کسب درآمد کنی: