ترجمه تخصصی

برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 10,000 تومان

شرح پروژه:

چکیده

پژوهش حاضر با بررسی تاثیر ظرفیت فرهنگی شهروندان بر زیباسازی شهر تهران و بالعکس و مطالعه موردی منطقه 5 تهران انجام پذیرفته است. روش تحقیق از نوع استقرائی و قیاسی است. جامعه آماری این پژوهش شامل کلیه شهروندان تهرانی می‏باشد و در مجموع حجم نمونه آماری این تحقیق در محدوده منطقه 5 شهرداری تهران شامل384 نفر می‏باشد که بصورت نمونه‏گیری خوشه‏ای انجام گرفته است. در این پژوهش جهت سنجش اعتبار محتوا بر اساس نظر اساتید راهنما و مشاور استفاده شده است. این پژوهش دارای ماهیّتی «تبیینی» است و از سوی دیگر با توجه به کلیت موضوع، رویکرد حاکم بر این پژوهش «کاربردی» می‌باشد. درنهایت ما دریافتیم که فرهنگ شهروندان و عواملی همچون سنت و مذهب بر زیبایی و سبک معماری شهر تاثیرگذارند و همچنین عوامل مرتبط با زیباسازی شهر نیز بر روی شهروندان تاثیرگذارند. بطور کلی هنر عمومی يا هنر در شهر، پديده‏ای تازه و نو نيست و یک زمینه خاص از هنرهای معاصر می‌باشد. هيچگاه جاي هنر در سكونتگاه‌هاي انساني خالي نبوده است ولي اصطلاح هنر عمومی يا پابليك آرت از دهه 60 وارد ادبيات شهرسازي شده است. از آن زمان اين پديده در پي آن بوده است كه از طريق وارد كردن هنر به شهر از وضعيت كسالت بار و بي جنب و جوش شهرها بكاهد. امروزه هنر عمومی يا هنر براي فضاهاي عمومی به عنوان يك وسيله تأثير‏گذار بر محيط و كيفيت فضاهاي همگاني شناخته شده است. اين نوع هنر مخابطش نه گروه خاصي، بلكه همه شهروندان می‏باشند. این واژه طیف گسترده‌ای از کاربردها را داراست، کارهای هنری مثل مجسمه‌سازی، نقاشی کردن، تزئین کردن و گارهای مکان‌های عمومی از آن جمله‌اند، طرح گرافیتی و نمادسازی درفضاهای باز عمومی و نمای ساختمان‌ها و حتی مداخلات هنرمندان در مناظره عمومی و موقعیت‌های چالش‌برانگیز اجتماعی گوشه‌هایی از هنر عمومی هستند. از طرفی فرهنگ شهروندان نیز بر روی چهره شهر تاثیرگذار است. مراسم و مناسبات فرهنگی و ملی و مذهبی از جمله عید نوروز، چهارشنبه سوری؛ عاشورا؛ نیمه شعبان، بزرگداشت مفاخر ملی و چهره‏های مقاومت در جنگ موجب ایجاد جلوه‏هایی از هنر عمومی در شهر و فضاهای عمومی شهری می‏گردد. 

کلیدواژه‌ها: فرهنگ، ظرفیت فرهنگی، زیباسازی، هنر، ‏سنت، مذهب، شهروندان


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Daryoush

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 6.50 (خوب) از 2 رای
پروژه موفق : 59
رتبه: 152436
یازده ماه پیش

mohammad.H 73699

کاربر عادی

کاربر عادی

35,000 تومان

امتیاز 9.19 (عالی) از 26 رای
پروژه موفق : 28
رتبه: 166
یازده ماه پیش

Fateme17

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 173539
یازده ماه پیش

yari

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

17,500 تومان

امتیاز 8.98 (عالی) از 87 رای
پروژه موفق : 115
رتبه: 348
یازده ماه پیش

سجــــــــاد

کاربر عادی

کاربر عادی

13,500 تومان

امتیاز 9.65 (ممتاز) از 49 رای
پروژه موفق : 80
رتبه: 300
یازده ماه پیش
+8500
+50475

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.