طراحی رابط کاربری و المان های بازی، شبیه بازی Quiz of king

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ما در حال توسعه یک بازی هستیم که هسته اصلیش در سبک بازی های سوال و جواب می باشد. نمونه ایرانیش مانند بازی Quiz of king

سبک کلی بازی ما مانند توضیحات بالا میباشد ولی با یکسری تغییرات که در اختیار متخصص عزیزی قرار میگیره که باهاش کار رو ادامه میدیم.

نیازمندی های ما طراحی رابط کاربری بازی و المان های موجود در آن. (نظیر : قلب ، سکه ، جعبه و ...)

یک مورد خیلی مهم که برای ما بسیار حائزاهمیت میباشد این است که مختصص عزیز دانش کافی در مورد ترکیب رنگ ها و روان شناسی رنگ ها را داشته باشد.

ما به یک متخصص عزیزی نیازداریم که بتونیم با هم همکاری های بیشتری رو داشته باشیم. در صورت شروع اولین همکاری، پروژه های بعدی که ایجاد می شوند فقط با این دوست عزیز همکاری خواهیم داشت.

یک نکته مهم : الویت با عزیزانی میباشد که همراه با پیشنهاد نمونه کار هم ارسال کنند. مواردی که در نمونه کارها برای ما بسیار مهم میباشند : ترکیب رنگ ها، نحوه چیدمان و قرار گیری المان ها  و المان های خاص طراحی شده

با تشکر


+8500
+41155

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.