برای انجام پروژه های
ایلوستریتور (Illustrator)
بهترین فریلنسر ها را پیدا کنید.

تا کنون هزاران نفر به کمک پارس‌کدرز
انواع پروژه های خود را با موفقیت به انجام رسانده اند.

سفارش پروژه ایلوستریتور از طریق پارس‌کدرز

سفارش پروژه ایلوستریتور از طریق پارسکدرز

انجام پروژه ایلوستریتور (ایلستریتور /ایلاستریتور) یکی از چندین زمینه‌ای است که توسط فریلنسرها در پارسکدرز صورت می‌گیرد. کاربران فریلنسر ما چندصد پروژه Illustrator را با موفقیت انجام داده‌اند و توانسته‌اند رضایت کامل کارفرمایان این حوزه را به دست آورند. اگر به تنوع سفارش‌های ثبت شده در پارسکدرز دقت کنید، متوجه می‌شوید که اندازه و سطح پروژه شما اصلاً مهم نیست. با توجه به تعداد فریلنسرها با سطوح دانش و مهارت متفاوت در این زمینه، همواره امکان یافتن مجری مناسب برای پروژه خود از طریق این بستر را خواهید داشت.  

پارسکدرز، به عنوان شرکتی با بیش از ۱۴ سال سابقه درخشان، همواره جلب اعتماد مشتریان را اولویت نخست خود قرار داده است. بنابراین، امکان ثبت سفارش به صورت رایگان را برای کاربران جدید خود در نظر گرفته است. با استفاده از این گزینه، در صورتی که زمان زیادی از آشنایی شما با پارسکدرز نگذشته است، می‌توانید نسبت به اعتبار و امنیت فضای فراهم شده مطمئن شوید. همچنین امکان گروگذاری وجه پروژه در سایت پس از توافق با فریلنسر مورد نظر، به شما اجازه می‌دهد ابتدا نتیجه انجام سفارش پروژه ایلوستریتور را دریافت و بررسی کنید و با رضایت از آن هزینه را جهت پرداخت به مجری آزاد کنید.
در واقع، هدف از تاسیس پارسکدرز پر کردن خلاء فضای ارتباطی مورد اطمینان بین تقاضا و اجرا در ایران بود. ما تصمیم گرفتیم پارسکدرز را به همان بستری تبدیل کنیم که کارفرمایان و فریلنسرها را به هم می‌رساند و در دستیابی به نتیجه دلخواه به آنها کمک می‌کند. برای دستیابی به این مهم نیز یک فرایند ساده اما اثربخش ۵ مرحله‌ای به شرح زیر را طراحی کرده‌ایم:
کارفرما پروژه Illustrator خود را در پارسکدرز ثبت می‌کند (مشتریان جدید ما از امکان ثبت رایگان سفارش برخوردارند).

  • فریلنسرها پیشنهادهای خود برای انجام پروژه ایلوستریتور را برای کارفرما ارسال می‌کنند.
  • کارفرما بهترین پیشنهاد دریافتی را انتخاب می‌کند و وجه را در گرو سایت می گذارد.
  • پروژه تا ددلاین تعیین شده انجام می‌شود و نتیجه برای کارفرما ارسال می‌گردد.
  • هزینه پروژه توسط کارفرما برای پرداخت به مجری آزاد می‌شود

تمام سفارش‌های پارسکدرز از مراحل بالا عبور خواهند کرد تا کارفرما بتواند ناظر بر کیفیت انجام سفارش خود باشد. به این صورت، کارفرمایان هم خود بهترین پیشنهاد را مطابق نیازهای پروژه انتخاب می‌کنند و هم بر کیفیت کار نظارت خواهند داشت. از سوی دیگر، فریلنسرها و متخصصان پارسکدرز نقشی مستقیم و مستقل در قیمت‌گذاری انجام پروژه‌ها دارند، پس طبیعی است که انگیزه انجام کار با کیفیتی مطلوب را داشته باشند.
در واقع، برای گرفتن پروژه ایلوستریتور، فریلنسرها در مناقصه سفارش‌ها شرکت می‌کنند. بنابراین، نوعی رقابت در قیمت‌گذاری پروژه‌ها شکل می‌گیرد که موجب رعایت انصاف در قیمت‌های پیشنهادی خواهد شد. علاوه بر این، لازم نیست نگران زمان انجام سفارش خود باشید، چون کاربران پارسکدرز می‌توانند خودشان به صورت توافقی محدوده زمانی انجام پروژه را تعیین کنند که طبیعتاً در قیمت‌گذاری سفارش نقش خواهد داشت.
همچنین، لازم است یادآوری کنیم که پارسکدرز از یک سیستم پیشرفته امانت‌گذاری وجه (گروگذاری وجه) بهره می‌گیرد که از هرگونه ضرر مالی احتمالی طرفین جلوگیری می‌کند. به این صورت، کارفرمایان و فریلنسرها می توانند بدون نگرانی نسبت به امنیت وجه، با آسودگی خاطر بر انجام امور متمرکز شوند.

پارسکدرز به خود می‌بالد که در طول بیش از ۱۴ سال فعالیت توانسته است رزومه‌ای قوی از رضایت کاربران خود بسازد. ما امروز به انتخاب نخست بسیاری از کارفرمایان و فریلنسرها تبدیل شده‌ایم و خوشحال می‌شویم اگر شما نیز پروژه Illustrator خود را به فریلنسرهای فعال در سایت ما بسپارید.

مجری‌های پروژه های ایلوستریتور (Illustrator)

ایلوستریتور (Illustrator)

لیست پروژه‌های ایلوستریتور (Illustrator)

نرم‌افزار ادوبی ایلوستریتور (Adobe Illustrator) که البته با نوشتار های ایلستریتور / ایلاستریتور هم دیده می شود، یک ویرایشگر گرافیک برداری (Vector graphics editor) است که برای ایجاد ترسیمات برداری، ویرایش انواع تصاویر برداری، اعمال افکت ها و فیلترهای گرافیکی، طراحی های هنری، تبلیغاتی و غیره در سیستم عامل‌های ویندوز و مک مورد استفاده قرار می‌گیرد. ایلوستریتور (ایلستریتور /ایلاستریتور)  در ابتدا در سال ۱۹۸۷ انتشار یافت و به طور منظم بروزرسانی شده است و در بخش ابری ادوبی (Adobe Creative Cloud) نیز قرار گرفته است.

این نرم‌افزار شامل تعداد زیادی ابزار ترسیم پیچیده‌ می‌شود که علاوه بر افزایش کیفیت، زمان مورد نیاز ترسیم را هم کاهش می‌دهند. به همین دلیل، از محبوبیت بالایی برخوردار است و سالیانه انواع پروژه Illustrator در پارسکدرز اجرا می‌شوند که چندصد نمونه از آن ها را می‌توانید در صفحه لیست پروژه ایلوستریتور (ایلستریتور /ایلاستریتور) مشاهده کنید.

ما برای انجام پروژه ایلوستریتور با از عضویت متخصصان فریلنسر سراسر کشور در بستر پارسکدرز استقبال می‌کنیم. کارفرمایان نیز می توانند مطمئن باشند که، با توجه به تعداد بالای فریلنسرهای پارسکدرز، شخص با مهارت‌های کافی برای انجام پروژه خود را پیدا خواهند کرد.

از سوی دیگر، فریلنسرهای عضو سایت ما توجه داشته باشند که برای دریافت پروژه ایلوستریتور باید به صفحه ویژه سفارش‌ها مراجعه کنند و پروژه هایی که وضعیت مناقصه آن ها باز می باشد را بررسی نمایند. در این صفحه دو نوع توضیحات درباره هر سفارش وجود دارند: «شرح پروژه» و «سایر جزئیات». در این ردیف‌ها، به ترتیب، کارفرما در مورد سفارش خود توضیحاتی داده است و اطلاعات تکمیلی درباره سفارش و کارفرما در اختیار فریلنسرها قرار گرفته است.
کارفرمایان گرامی لازم است هرآنچه را که فکر می‌کنند برای درک صحیح پروژه لازم است، در بخش «شرح پروژه» وارد کنند تا فریلنسرها، قبل از اقدام برای ارسال پیشنهاد و گرفتن پروژه ایلوستریتور (ایلستریتور /ایلاستریتور)، شناخت کافی از آن داشته باشند. همچنین، به کاربران فریلنسر توصیه می‌کنیم تنها در صورتی که توانایی انجام موفق پروژه را دارند، برای دریافت آن اقدام کنند. توجه کنید که فقط در صورت رضایت کارفرما از نتیجه، حق‌الزحمه آن پروژه آزادسازی می شود و به حساب فریلنسر واریز خواهد شد.

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های ایلوستریتور از طریق پارس‌کدرز

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های ایلوستریتور

دریافت سفارش پروژه ایلوستریتور (Illustrator) یکی از روش‌های تبدیل استعداد بصری به منبع درآمدی رضایت‌بخش است. اما برای این منظور باید مهارت‌های مختلفی داشته باشید که در این بخش تعدادی از ضروری‌ترین آنها را معرفی می‌کنیم.

استعداد بصری
واقعیت این است که برای انجام پروژه ایلوستریتور به استعداد ذاتی و حساسیت نسبت به هنرهای بصری نیاز دارید. پس بخشی از یادگیری Illustrator عبارت است از تمرین سبک‌های مختلف بصری، به طوری که بتوانید در ژانرهای مختلف فعالیت کنید.

مهارت‌های ترسیم
پایه ایلوستریتور ترسیم (Sketching) است. می‌توانید از ترسیم برای تعیین طرح پایه‌ای، ترکیب ابتدایی یا ایده‌پروری استفاده کنید. این ترسیمات اولیه را می‌توانید قبل از شروع کار اصلی و صرف زمان زیاد به کارفرمایان خود نشان دهید.

داستان‌سرایی
در هر حوزه‌ای که پروژه Illustrator دریافت کنید، به داستان‌سرایی از طریق تصویر نیاز پیدا خواهید کرد. پس باید با مقدمات داستان‌سرایی آشنا باشید.

درک زبان بصری
باید بگوییم که هنرمندان ایلوستریتور متفکران بصری هستند. آنها به رنگ، شکل، بافت، منظره، تعادل و غیره حساس هستند. پس باید بدانید که چطور پیام خود را از طریق زبان بصری انتقال دهید.

تسلط بر ابزار فنی
برای اینکه بتوانید سفارش پروژه ایلوستریتور را به خوبی انجام دهید، باید قادر به استفاده حرفه‌ای از نرم‌افزار Illustrator باشید. پس این نرم‌افزار را به خوبی فرا گیرید.

در میان سایر مهارت‌های مورد نیاز می‌توانیم به دانش درباره ترندها و تاریخ طراحی، مهارت‌های ارتباطی، توانایی انجام کار با توضیحات مختصر خریدار در مهلت تعیین شده و غیره اشاره کنیم.

انجام پروژه ایلوستریتور از طریق پارس‌کدرز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارس‌کدرز

انجام پروژه ایلوستریتور توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارسکدرز

چند سالی است که فریلنسری نظر اغلب کارفرمایان و متخصصان حوزه‌های مختلف را به خود جلب کرده است. این روش مزایای زیادی دارد و پارسکدرز نیز چارچوبی بر اساس قابلیت های این روش برای انجام انواع سفارش پروژه ایلوستریتور فراهم آورده است تا کارفرمایان و فریلنسرها از منافع بیشمار آن بهره‌مند شوند.

امروزه، به کمک امکان برون سپاری پروژه ها و دورکاری، کارفرمایان دیگر نیازی به مراجعه حضوری و هدر دادن وقت و پول خود در ترافیک‌های درون‌شهری برای دسترسی به تعداد محدودی از متخصصان ایلوستریتور (Illustrator) نیستند. کاربران ما از هر مکانی به سادگی وارد سایت پارسکدرز می‌شوند و پروژه خود را تنها با چند کلیک ثبت می‌کنند تا به متخصصان سراسر کشور دسترسی پیدا کنند.
علاوه بر این، انجام پروژه ایلوستریتور (ایلوستریتور /ایلاستریتور) به صورت دورکاری و در بستر فریلنسری شما را از قیمت‌های مقطوع شرکت‌ها رهایی می‌بخشد و در عوض سفارش خود را در میان تعداد زیادی فریلنسر به مناقصه می‌گذارید. نکته دیگری که نباید فراموش کرد، حذف انتظار برای دریافت پروژه ایلوستریتور است. نکته دیگر اینکه با این شرایط، دیگر نیازی به انتظار زیاد برای دریافت نتیجه ندارید، بلکه خودتان ددلاین تحویل گرفتن سفارش را تعیین می‌کنید و در این خصوص با مجری توافق می نمایید.

از سوی دیگر، دورکاری شرایطی را پدید آورده است تا متخصصان بتوانند بدون حضور در محیط کار به کسب درآمد از طریق تخصص خود بپردازند. علاوه بر این، فریلنسرها دیگر محدودیتی برای گرفتن پروژه ایلوستریتور (Illustrator) ندارند، بلکه می‌توانند بنابر وقت آزاد و توانایی‌های خود به صورت همزمان چند سفارش را دریافت کنند. البته امکان مدیریت قیمت‌گذاری، یکی از جنبه‌های مهم کار، را نیز نباید فراموش کرد.
پارسکدرز توانسته است از امکانات و امتیازات دورکاری را برای فریلنسرها و کارفرماها فراهم کند تا بتوانند خود شخصاً قیمت پروژه Illustrator را از طریق مذاکره و توافق تعیین کنند. اگر ساعات کاری منعطف را نیز در کنار دیگر مزایای دورکاری قرار دهیم، می‌بینیم که فریلنسری روشی ایده‌آل برای متخصصان این حوزه به شمار می‌آید.

در پایان این بخش باید بگوییم که دلیل برتری پارسکدرز نسبت به سایر فعالان این حوزه آن است که ما به تمام نیازهای کارفرمایان و فریلنسرهایمان پاسخ داده‌ایم و همچنان در تلاش برای بهبود و ارتقا فضای فعالیت کاربران هستیم. بیش از ۱۴ سال فعالیت همراه با رضایت کاربران شاهدی بر عملکرد موفق پارسکدرز در این حوزه است. ما به خود می‌بالیم که شما را نیز در میان شمار کثیر کارفرمایان یا فریلنسرهای سایت خود مشاهده کنیم.

هزینه انجام پروژه ایلوستریتور از طریق پارس‌کدرز به صورت فریلنسری

هزینه انجام پروژه ایلوستریتور به صورت فریلنسری

پارسکدرز شرایطی را فراهم آورده است تا متخصصان و فریلنسرها بتوانند مستقیماً و به صورت رقابتی قیمت انجام پروژه ایلوستریتور (Illustrator) را تعیین کنند. همین ویژگی رقابتی بودن موجب رعایت انصاف در قیمت‌گذاری نیز خواهد شد. اما در نهایت قیمت دقیق پروژه از طریق گفتگوی طرفین و توافق آن ها تعیین می شود و  این کارفرما است که بهترین پیشنهاد دریافت‌شده را انتخاب می‌کند.

توجه کنید که قیمت پیشنهادی فریلنسرها برای پروژه Illustrator، ممکن است با توقعات کارفرما متفاوت باشد، چون گاهی اوقات کارفرمایان اطلاع کاملی از هزینه انجام سفارش‌ها ندارند. با این حال، پارسکدرز شرایطی را پدید آورده است تا کارفرما و فریلنسر باهم در تعامل داشته باشند و خودشان تصمیم نهایی را بگیرند.

نیاز به مجری در زمینه های تخصصی دیگر دارید؟