تشخیص ویژگی های زمان بندی

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 45,000 تومان

شرح پروژه:

به یکی از 3 زبان pythonیاc++ یا java باشد.در کوئرا قرار داده می شود اگر نمره 100 گرفته شد مبلغ داده خواهد.

** تشخیص ویژگی‌های سریال‌پذیری، قابل احیا و پاد آبشاری برای یک زمانبندی**

برنامه‌ای بنویسید که برای یک زمانبندی داده شده تشخیص دهد آیا زمانبندی هر یک از سه ویژگی سریال‌پذیری، قابلیت احیا و پادآبشاری را دارد یا نه.

    راهنمایی: برای تست ویژگی سریالپذیری از گراف تقدم استفاده کنید. و برای تست دو ویژگی دیگر از تعریف آنها استفاه کنید. مثلا اگر در یک زمانبندی تراکنش T1 داده X را بنویسد و در ادامه تراکنش T2 همان داده‌ (یعنی X) را بخواند، اگر Commit تراکنش T2 قبل از Commit یا Abort تراکنش T1 آمده باشد آنگاه ویژگی قابلیت احیا وجود ندارد. در مورد ویژگی پادآبشاری نیز به همین ترتیب از تعریف آن استفاده کنید.

ورودی

سطر اول ورودی عدد صحیح nnn است که تعداد اعمال زمانبندی را نشان می‌دهد (0<n<10000<n<10000<n<1000). در nnn سطر بعدی در هر سطر یک عمل از زمانبندی قرار دارد. هر عمل زمانبندی یکی از اعمال خواندن، نوشتن، Commit یا Abort است که یکی از تراکنش ها انجام می دهند. بنابراین اولین کاراکتر هر سطر کاراکتر T است و دو کاراکتر بعدی شماره تراکنش را نشان می‌دهند. کاراکتر چهارم یکی از چهار کاراکتر R، W، C یا A است که نشان دهنده یکی از چهار عمل خواندن، نوشتن، commit یا Abort است و در صورتی که کاراکتر چهارم R یا W باشد کاراکتر پنجم نیز اسم اقلام داده که عمل خواندن یا نوشتن روی آن انجام می‌گیرد را نشان می‌دهد. برای مثال T01WX به این معنی است که تراکنش 1 داده X را می‌نویسد. و T12A به این معنی است که تراکنش 12‌ام Abort می‌کند.
خروجی

خروجی باید شامل سه سطر باشد که در هر سطر بر اساس این که به ترتیب سه ویژگی سریال‌پذیری، قابل احیا و پاد آبشاری برقرار است یا نه یکی از کلمات YESیا NO (حتما با حروف بزرگ) نوشته شود.
ورودی نمونه ۱

T01RX
T02WX
T01WX
T01C
T02C

خروجی نمونه ۱

NO
YES
YES

ورودی نمونه ۲

T01RX
T01WX
T02RX
T02C
T01A

خروجی نمونه ۲

YES
NO
NO


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

محمد گلزار

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

45,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 639
سه روز پیش

a.safe

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

150,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 16888
دو روز پیش
+8500
+34552

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.