برای انجام پروژه های
گمز (GAMS)
بهترین فریلنسر ها را پیدا کنید.

تا کنون هزاران نفر به کمک پارس‌کدرز
انواع پروژه های خود را با موفقیت به انجام رسانده اند.

سفارش پروژه گمز از طریق پارس‌کدرز

سفارش پروژه گمز از طریق پارسکدرز

پارسکدرز در طول بیش از ۱۴ سال خدمت‌رسانی همواره از اولین انتخاب‌های کارفرمایان پروژه گمز بوده است. پروژه‌ها توسط افراد متخصص در این زمینه که به عنوان فریلنسر از سراسر کشور  در سایت فعال هستند، انجام می‌شوند. تاکنون حدود ۲ هزار پروژه گوناگون در این زمینه انجام شده است. به همین دلیل، پارسکدرز بهترین انتخاب برای انجام پروژه گمز شما به شمار می‌آید. ما کمک به شما را بزرگ‌ترین افتخار خود می‌دانیم.

در طول ۱۴ سال سابقه فعالیت درخشان، پارسکدرز جلب اعتماد و رضایت مشتریان را اولویت اول خود قرار داده است. در این راستا، امکان ثبت رایگان سفارش را برای مشتریان جدید خود فراهم آورده‌ایم. بنابراین، از تمام کسانی که اخیراً با پارسکدرز آشنا شده‌اند دعوت می‌کنیم از امتیاز ثبت سفارش به صورت رایگان استفاده نمایند.

ما در تمام این سال‌ها یک هدف خاص را تعقیب کرده‌ایم: ایجاد پلی قابل اعتماد و مطمئن بین تقاضا و اجرا. پارسکدرز مفتخر است که خلاء ارتباطی بین کارفرماها و فریلنسرها را در حوزه‌های مختلف از طریق بستری امن پر کرده است و به هر دو طرف کمک می‌کند تا به نتیجه دلخواه خود برسند. به منظور دستیابی به این مهم، یک فرایند ساده اما موثر ۵ مرحله‌ای را طراحی کرده‌ایم تا هیچ خللی در انجام انوع سفارش پروژه گمز ایجاد نشود.

 1. ثبت پروژه گمز توسط کارفرما (از کارفرمایان یا کاربران جدید دعوت می‌کنیم سفارش خود را به صورت رایگان در پارسکدرز ثبت کنند)
 2. ارسال پیشنهاد انجام پروژه توسط فریلنسرها
 3. انتخاب بهترین پیشنهاد دریافتی توسط کارفرما و واگذاری پروژه به فریلنسر
 4. شروع کار توسط فریلنسر و ارسال نتیجه کار برای کارفرما در بازه زمانی تعیین شده
 5. پرداخت حق‌الزحمه فریلنسر

با توجه به مراحل پنجگانه بالا، کافرما قادر است بر انجام پروژه گمز خود نظارت کند تا همان نتیجه‌ای را که می‌خواهد، به دست آورد. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که ارسال پیشنهاد جهت قیمت‌گذاری پروژه‌ها مستقیماً توسط متخصصان و فریلنسرهای پارسکدرز انجام می‌شود. بنابراین، طبیعتاً فریلنسرها انگیزه لازم برای انجام باکیفیت پروژه‌های دریافتی خود را خواهند داشت.

هر سفارشی که در پارسکدرز ثبت می‌شود، در واقع، به مناقصه گذاشته می‌شود و در معرض دید فریلنسرهای فعال در سایت از سراسر کشور قرار می گیرد. به این صورت، شرایطی فراهم می‌گردد تا در قیمت‌گذاری‌ها انصاف رعایت شود و کارفرمایان با پیشنهادهایی مقرون به صرفه روبرو شوند. علاوه بر این، هیچ کارفرمایی دیگر مجبور به انتظار بیش از حد نیست. شما می‌توانید برای انجام سفارش پروژه گمز خود محدوده زمانی تعیین کنید که البته می‌تواند بر قیمت انجام آن تاثیرگذار باشد.

علاوه بر این،  کارفرمایان یا خریداران پارسکدرز نگرانی‌ای بابت پرداخت وجه خود ندارند. ما یک سیستم پیشرفته امانت‌گذاری وجه (گروگذاری وجه) را طراحی کرده‌ایم که تضمین کننده امنیت مالی پروژه ها است. در واقع، پارسکدرز بستری جهت آسودگی خاطر کاربران خود به منظور جلوگیری از هر گونه ضرر مالی احتمالی فراهم نموده است تا کاربران بتوانند بر سایر امور ضروری پروژه متمرکز می‌شوند.

پارسکدرز مفتخر است که به مکان تجمع فریلنسرهای گمز تبدیل شده است و از طریق این بستر چندصد پروژه گمز با موفقیت به نتیجه رسیده‌اند. ما سابقه‌ای طولانی مدت در مشتری‌مداری داریم و به همین دلیل بهترین انتخاب ممکن برای کارفرمایان و فریلنسرها در حوزه های تخصصی مختلف بوده‌ایم. اگر صاحب پروژه‌ای هستید و برای انجام آن نیاز به همکاری دارید، پیشنهاد می‌کنیم از مزایای انتخاب پارسکدرز برخوردار شوید.

مجری‌های پروژه های گمز (GAMS)

کاربر183195

کاربر183195

4.8از 5

180

پروژه موفق

مهندس محمدعلی کریمی

مهندس محمدعلی کریمی

5.0از 5

64

پروژه موفق

گمز (GAMS)

لیست پروژه‌های گمز (GAMS)

گمز (GAMS: General Algebraic Modeling System) به یک سیستم مدل‌سازی سطح بالا گفته می‌شود که برای بهینه‌سازی ریاضی به‌کار می‌رود. این سیستم قدرتمند برای مدل‌سازی و حل طیف وسیعی از مسائل از جمله انواع مسائل بهینه سازی خطی، غیرخطی و سایر مدل سازی های خاص و پیشرفته کاربرد دارد.

با توجه به کاربرد گسترده گمز در حوزه‌های مرتبط با رشته‌های صنایع، برق و غیره، تاکنون رضایت کارفرمایان صدها سفارش مختلف در پارسکدرز فراهم شده است که می‌توانید آنها را در صفحه مربوط به لیست پروژه گمز مشاهده کنید. بنابراین، در صورت داشتن هرگونه پروژه گمز، پارسکدرز بهترین مکان برای پاسخ‌گویی به نیازهای شما است.

تعدادی از سفارش‌های ثبت‌شده در صفحه لیست پروژه گمز جدید هستند و فریلنسرهای فعال در سایت می‌توانند پیشنهاد خود را برای دریافت آنها ارسال نمایند. برای این منظور، باید روی عنوان پروژه کلیک کنید تا به صفحه ویژه آن هدایت شوید. در صفحه پروژه توضیحات مرتبط با «شرح پروژه» . جزئیات مورد نیاز در اختیار فریلنسرها قرار داده شده است، که لازم است قبل از ارسال پیشنهاد  با دقت کافی مورد بررسی قرار گیرند تا شرایط و نیازهای پروژه در نظر گرفته شوند. در قسمت «شرح پروژه»، کارفرما هرگونه توضیح ضروری درباره سفارش خود را ارائه می‌دهد و قسمت «سایر جزئیات» هم به اطلاعات تکمیلی درباره کارفرما و سفارش اختصاص داده شده است.

بنابراین، توصیه ما به کارفرمایان گرامی این است که بخش «تشریح پروژه» را جدی بگیرند و هرآنچه را که فریلنسر باید درباره پروژه بداند، توضیح دهند. به این صورت، پیشنهادهای خود را از افراد صحیح دریافت خواهند کرد. همچنین، از آنجا که حق‌الزحمه سفارش تنها در صورت انجام موفق پروژه به حساب فریلنسر واریز می‌شود، به مجریان یا فریلنسرها توصیه می‌کنیم که تنها برای دریافت پروژه گمزی اقدام کنند که مهارت کافی را برای انجام آن دارند.

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های گمز از طریق پارس‌کدرز

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های گمز

گمز به عنوان اولین زبان مدل سازی جبری مشابه زبان های برنامه نویسی رایج نسل چهارم است که شامل یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) است و به گروهی از حل کننده‌های بهینه سازی (Optimization Solvers) متصل است. این سیستم کاربران را قادر می سازد تا نوعی الگوریتم را با ترکیب حل کننده‌های مختلف پیاده‌سازی کنند. در نهایت مدل‌ها در قالب جمله‌های مختصر قابل خواندن توسط انسان توضیح داده می‌شوند. این سیستم جهت بکارگیری در پلتفرم‌های مختلف کامپیوتری در دسترس است و مدل‌ها نیز قابل انتقال از یک پلتفرم به پلتفرم دیگر خواهند بود. بنابراین، از نظر پارسکدرز، ضروری‌ترین مهارتی که برای انجام هرگونه سفارش پروژه گمز نیاز خواهید داشت، تسلط بر این ابزار یا سیستم است.

با وجود این، در صورتی که بخواهید از طریق گرفتن پروژه گمز امرار معاش کنید، لازم است مهارت‌های دیگری نیز داشته باشید که در اینجا به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

 • دانش ریاضی
 • مهارت‌های ارتباطی
 • مهارت مشارکت در کار تیمی
 • مدیریت زمان
 • تجربه کار با سایر زبان‌های برنامه‌نویسی

پارسکدرز به خود می بالد که بستر منتخب شمار قابل توجهی از متخصصان گمز بوده است. از شما نیز دعوت می‌کنیم در صورت داشتن مهارت‌های کافی برای انجام باکیفیت انواع پروژه گمز، فعالیت خود به عنوان مجری در پارسکدرز را آغاز نمایید تا تجربه‌ای متفاوت از فریلنسری به دست آورید.

انجام پروژه گمز از طریق پارس‌کدرز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارس‌کدرز

انجام پروژه گمز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارسکدرز

امروزه اغلب پروژه‌های خدماتی به صورت دورکاری انجام می‌شوند، چون هم کارفرمایان و هم فریلنسرها خواهان بهره‌مندی از مزایای این روش هستند. در واقع، مزایای دورکاری به اندازه‌ای گسترده است که ما را در پارسکدرز را بر آن داشت تا نظامی را سامان دهیم که خریداران یا کارفرمایان و  فریلنسرها یا مجریان به بهترین شیوه ممکن از آنها بهره‌مند شوند. ثبت سفارش پروژه گمز در سایت ما مزایای زیادی را به همراه دارد که به عنوان نمونه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • امکان صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و زمان خود خواهید داشت.
 • دسترسی خوبی به متخصصان سراسر کشور خواهید داشت.
 • پروژه خود را با قیمتی رقابتی و مقرون به صرفه انجام خواهید داد.
 • محدوده زمانی دریافت پروژه گمز خود را تعیین خواهید کرد.
 • و غیره

دریافت پروژه گمز از پارسکدرز جهت اجرا نیز مزایای فراوانی به همراه دارد. زمانی که پیشنهاد قیمت شما به عنوان فریلنسر توسط کارفرمایی از طریق بستر پارسکدرز پذیرفته می‌شود، از مزایای متعددی به شرح زیر برخوردار می‌شوید:

 • با افزایش سابقه کار و همچنین تعداد پروژه های تکمیل شده موفق، محدودیتی در تعداد پروژه‌های دریافتی نخواهید داشت.
 • مجبور نیستید در محیط کار حضور پیدا کنید که خود منجر به صرفه جویی در هزینه های متفاوتی خواهد شد.
 • خودتان انواع پروژه گمز را قیمت‌گذاری خواهید کرد.
 • ساعات کاری را خودتان تعیین خواهید کرد.
 • و غیره

پارسکدرز افتخار می‌کند که به بستری برای پاسخ‌گویی به نیازها و خواسته‌های کارفرمایان و فریلنسرها تبدیل شده است. در صورتی که پروژه‌ای برای برون‌سپاری دارید یا مهارت لازم برای انجام پروژه گمز را دارید، این فرصت برای شما فراهم است تا به نتیجه دلخواه خود دست یابید.

هزینه انجام پروژه گمز از طریق پارس‌کدرز به صورت فریلنسری

هزینه انجام پروژه به صورت فریلنسری گمز

پیشنهاد قیمت پروژه‌های گمز در پارسکدرز به عهده متخصصان و فریلنسرها است. همان‌طور که قبلاً هم اشاره شد، قیمت‌گذاری سفارش‌ها به صورت رقابتی انجام می‌شود تا انصاف در این فرایند رعایت شود. اما باید بگوییم که احتمال اینکه پیشنهادهای فریلنسرها، در برخی موارد، با توقعات کارفرما همخوانی نداشته باشد ، وجود دارد.

این حالات اغلب هنگامی پیش می‌آید که کارفرما اطلاع درستی از هزینه‌های رایج انجام پروژه گمز نداشته باشد. به منظور رفع ابهامات در چنین مواردی امکان گفتگوی طرفین و توافق در خصوص قیمت نهایی پروژه فراهم گردیده است. در هر صورت، پارسکدرز تصمیم‌گیری نهایی در مورد سفارش‌ها را به عهده خود کارفرمایان گذاشته است. این شما هستید که بهترین و مقرون به صرفه‌ترین گزینه را در بین پیشنهادهای دریافتی انتخاب می‌کنید.

نیاز به مجری در زمینه های تخصصی دیگر دارید؟