وب سرويس

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

وب سرويس خيلي ساده هم از لحاظ کدنويسي و هم از لحاظ خود پروژه 1- يک وب سرويس با توضيحات کامل از لحاظ نحوه ساخت و اجرا 2- اين وب سرويس دو عدد و يک نام خوانوادگي دريافت کند و مجموع آن دو عدد و آن نام خانوادگي را برگرداند. 3- نحوه فراخواني و اجراي آن در مستندات باشد. 4- اگر در آپلود و راه اندازي نکته اي دارد عنوان شود. با زبان سي شارپ يا وي بي دات نت باشد. ساده - ساده - ساده باشد. متشکرم.

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

XhamidX

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

50,000 تومان

امتیاز 8.60 (عالی) از 6 رای
پروژه موفق : 7
رتبه: 263
هفت سال پیش

AriaCoders

کاربر عادی

کاربر عادی

35,000 تومان

امتیاز 7.78 (بسیار خوب) از 144 رای
پروژه موفق : 112
رتبه: 994
هفت سال پیش

20,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 145431
هفت سال پیش

meysamcomputer

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 151794
هفت سال پیش

محمدرضا لطفي

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 9.85 (ممتاز) از 18 رای
پروژه موفق : 23
رتبه: 148153
هفت سال پیش
+8500
+53826

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.