تولید 2 مقاله هر کدام 1000 کلمه به زبان انگلیسی

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 60,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

تولید 2 مقاله 1000 کلمه ای به زبان انگلیسی

موضوعات و کلید واژه ها :

1 )  

About Persian tea: The national drink of Iran     / persian tea   /     persian tea benefits, persiab tea caffein, iranian tea kettle, royal persian tea, iran tea, iranian tea, how to make persian tea, persian tea ingredients    

2)

Hormoz: The Rainbow Island of Iran /   Hormoz Island /    hormoz island red water, how to get to hormoz island, hormoz island weather, hormoz island hotel,

نکته مهم = تولید محتوای کاملا حرفه ای و اختصاصی بدون کپی برداری با رعایت سئو

بودجه بنده = 40000 تومان ( بالاتر معذوریم )

مهلت = 2 روز

ممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

masiandre

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

60,000 تومان

امتیاز 9.85 (ممتاز) از 92 رای
پروژه موفق : 119
رتبه: 76
هجده روز پیش

مهندس نیک

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.52 (ممتاز) از 28 رای
پروژه موفق : 41
رتبه: 99
بیست و چهار روز پیش
+8500
+36017

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.