چراغ قرمز چهارراه

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 200,000 تومان

شرح پروژه:

نحوه کارکرد چراغ قرمز های سر چهار راه

صورت مسئله:  

همانطور که میدانید سر هر چهار راه ۴ چراغ قرمز که شامل یک شمارنده از ۰ تا ۹۹ هست و ۳ چراغ با رنگ های قرمز و سبز و زرد قرار دارد.و پلیس سر هر چهار راه می تواند با فرمان دادن زمان لحظه ای چراغ ها را عوض کند.دقت کنید فقط می تواند زمان را عوض کند.

شما باید ساختاری پیاده کنید که مدار فرمان که داخل تابلوی سر چهار راه هست بتواند زمان هر یک از ۴ تابلوی سر چهار راه را عوض کند.برای اینکه سیم کشی کمتری انجام شود و هزینه تولید شما پایین بیاید شما باید تنها از یک واحد ارتباطی آی سی فرمان استفاده کنید و به صورت باس به بقیه ای سی ها متصل شود  

توضیحات:

در اصل شما ۴ ای سی به صورت کلاینت دارید و یک آی سی مصدر هر کلاینت ۳ آل ای دی و دو عدد 7seg دارد و یک ارتباط با bus و مصدر هم یک virtual terminal دارد و یک باس

خلاقیت آزاد و اینکه اگر بتوانید فرمان ها را طوری تعریف کنین که پلیس نتواند همزمان ۳ چراغ را سبز کند به اشتباه نمره اضافه دارد

اول این که از  usart استفاده کنیم؟آزادین از هر چی استفاده کنین از چیزای دیگه استفاده کنین ممنون میشم مثل can

دوم این که ما باید پایه rxd مصدر رو به txd ویرشال ترمینال وصل کنیم و txd مصدر رو به rxd ویرشال ترمینال؟بله

سوم این که پلیس یه عددی رو وارد ویرشال ترمینال می کنه ولی معلوم نیست که زمان کدوم چراغ تغییر می کنه این رو چه جوری باید بفهمونیم بهش؟

کامنت های پلیس آزادین مثلا بگین قبل عدد باید بگه کدوم چراغ

چهارم این که از اینتراپت باید استفاده کنیم؟کجا؟بله اینتراپت استفاده کنین حتما تا گیر نکنه

پنجم این که یایه های متناظر پنج تا آی سی تو پروتئوس به هم وصل اند برا چی از باس استفاده کنیم؟

نیاین ۴ تا usart بسازین فقط هر آی سی یک usart

منظور از اینتراپت تو اینجا اینه که فرمان پلیس ارجح بر تمام فرمان های آی سی. یعنی پلیس هر دستوری که داد برنامه رو از اونجا که فرمان داده اجرا کنه

مثلا فرمان میده چراغ جنوبی وقتی که سبزه تایمش از ۵۰ ثانیه به ۳۰ ثانیه کاهش یابه و از ۳۰ ثانیه به بعد طبق روال قبلی برنامه رو ادامه بده یعنی ۳۰ ثانیه سبز و ۵ ثانیه زرد و در ادامه ۹۹ ثانیه قرمز (برای همون چراغ جنوبی) 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

200,000 تومان

امتیاز 9.91 (ممتاز) از 46 رای
پروژه موفق : 49
رتبه: 80
سه ماه پیش
+8500
+39415

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.