برای انجام پروژه های
برنامه نویسی با C (C Programming)
بهترین فریلنسر ها را پیدا کنید.

تا کنون هزاران نفر به کمک پارس‌کدرز
انواع پروژه های خود را با موفقیت به انجام رسانده اند.

سفارش پروژه برنامه نویسی با C از طریق پارس‌کدرز

سفارش پروژه برنامه‌نویسی با C از طریق پارسکدرز

اگر به دنبال بستری معتبر و باسابقه می‌گردید که پروژه پروژه برنامه‌نویسی با C خود را به آن بسپارید، پارسکدرز می‌تواند بهترین گزینه باشد. ما ۱۴ سال سابقه فعالیت درخشان در این حوزه داریم و به خود می‌بالیم که هزاران پروژه را با موفقیت به کارفرمایان تحویل شده است. لیست مشتریان ما از شرکت‌های بزرگ و کوچک تا اشخاص را شامل می‌شود.

اولین هدف پارسکدرز اعتمادسازی در بین مشتریان است. بنابراین، مشتریان جدید ما امکان ثبت رایگان چند پروژه اول خود را خواهند داشت. در واقع، این مجموعه هدفش ساخت یک رابط مطمئن بین متقاضیان و مجریان است. ما پلی قابل اعتماد را برای ارتباط کارفرمایان با فریلنسرها پدید آورده‌ایم تا هر دو طرف بتوانند به سادگی به نتیجه دلخواه خود دست یابند. برای این منظور، انجام سفارش پروژه برنامه نویسی با C را در فرایندی ساده و کاربردی نظم بخشیده‌ایم:

 1. ابتدا پروژه توسط کارفرما در سایت ثبت می‌شود (مشتریان جدید پارسکدرز می‌توانند چند پروژه اول خود را به صورت رایگان ثبت کنند).
 2. پروژه در سایت نمایش داده می‌شود تا فریلنسرها پیشنهادهای خود برای دریافت پروژه برنامه نویسی با C را برای کارفرما ارسال کنند.
 3. کارفرما بهترین گزینه ممکن را در بین پیشنهادهای دریافت شده انتخاب می‌کند و پروژه به فریلنسر سپرده می‌شود.
 4. فریلنسر پروژه را در محدوده زمانی تعیین شده انجام می‌دهد و نتیجه را برای کارفرما ارسال می‌کند.
 5. کارفرما پس از بررسی و رضایت از نتیجه کار هزینه آن را به فریلنسر پرداخت می‌کند.

از آنجا که دستمزد انجام پروژه در صورت رضایت کارفرما از نتیجه کار به حساب فریلنسر واریز می‌شود، یکی از مزایای انتخاب پارسکدرز برای انجام انواع پروژه برنامه‌نویسی با C عبارت است از امکان نظارت بر کیفیت انجام کار توسط کارفرما. ولی مشتریان ما از مزایای متعدد دیگری نیز برخوردارند. برای مثال می‌توانیم به موارد پایین اشاره کنیم:

 • قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه

هر مشتری می‌توانید، تمامی پیشنهاد قیمت‌ها را بررسی کرده و بهترن و مناسب‌ترین قیمت را انتخاب کند. 

 • جلوگیری از هرگونه ضرر مالی

 سیستم پیشرفته امانت‌گذاری وجه (گروگذاری وجه) ما از هرگونه ضرر مالی مشتریان و ما پیشگیری می‌کند. وجه شما تا زمان اعلام رضایت شما از نتیجه انجام پروژه نزد ما امانت است.

تیم ما همیشه از هر جنبه‌ای مورد اعتماد کارفرمایان بوده و ما از این موفقیت خوشحال هستیم. تمام مشتریان ما لبخند رضایت از همکاری با این مجموعه را بر لب دارند. شما نیز می‌توانید از امکان ثبت پروژه رایگان استفاده کنید.

مجری‌های پروژه های برنامه نویسی با C (C Programming)

برنامه نویسی با C (C Programming)

زبان C یکی از زبان‌های قدرتمند برنامه‌نویسی است و انواع پروژه برنامه‌‌نویسی با C در پارسکدرز انجام می‌شود. در صورتی که قصد دریافت سفارش در این زمینه را دارید، کافی است به صفحه لیست پروژه‌های برنامه‌نویسی با C پارسکدرز مراجعه و پروژه‌های موجود را بررسی کنید. فهرست ارائه شده در این صفحه مشتمل بر صدها پروژه ثبت شده است. در زیر عنوان هر پروژه توضیح مختصری درباره آن ارائه شده است؛ اگر پروژه خاصی نظرتان را جلب کرده و می‌خواهید آن را انجام دهید، باید ابتدا روی عنوان آن کلیک کنید تا به توضیحات کامل پروژه در صفحه ویژه آن دسترسی پیدا کنید. در این صفحه دو ردیف توضیحات ارائه شده‌اند:

 • شرح پروژه: این بخش را کارفرما پر می‌کند و شامل شرح مختصری بر نیازها و شرایط پروژه است. 
 • سایر جزئیات: در این ردیف نیز اطلاعات ضروری ثبت شده است. به عنوان مثال بازه قیمتی، مهلت انجام، وضعیت مناقصه و غیره در اختیار فریلنسرها قرار گرفته است.

توصیه می‌کنیم در انتخاب پروژه دقت کافی را به خرج دهید. بهترین کار این است که سطح و حجم سفارش را با مهارت‌های خود مقایسه کنید و در مناقصات مربوط به پروژه‌های متناسب شرکت کنید. در هر صورت، اگر قصد انجام هر سفارش پروژه برنامه نویسی با C را دارید، لازم است از طریق صفحه لیست پروژه برنامه‌نویسی با C اقدام کنید.

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های برنامه نویسی با C از طریق پارس‌کدرز

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های برنامه‌نویسی با C

زبان C یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی همه‌منظوره و قدیمی است، ولی از این زبان برای مقاصد خاصی استفاده می‌شود. توسعه‌دهندگان C معمولاً مسئولیت تولید کدهایی به منظور ادغام در سیستم عامل‌ها، ماژول‌های سیستم عامل‌‌ها، سیستم‌های توکار یا ایجاد کتابخانه‌های سطح پایین برای سایر زبان‌های سطح بالا از قبیل Node.js، Python و Go را به عهده دارند.

بنابراین، اگر می‌خواهید پروژه برنامه‌نویسی با C انجام دهید، باید مهارت‌های متعددی داشته باشید. این مهارت‌ها شامل طیف وسیعی می‌شوند، اما به نظر پارسکدرز موارد پایین ضروری‌ترین مهارت‌ها برای هر برنامه‌نویس C هستند:

 • تجربه فعالیت به عنوان توسعه‌دهنده C یا C++
 • شناخت کامل از BOOST و STL
 • درک کامل ساختار داده‌ها و الگوریتم‌ها
 • تجربه کار با IPC که شامل برنامه‌نویسی سوکت هم می‌شود
 • تجربه برنامه‌نویسی چندنخی از قبیل race conditions، deadlocks و اشکال‌زدایی
 • دانش XML و پایگاه‌های داده رابطه‌ای
 • حداقل مدرک کارشناسی علوم کامپیوتری، ریاضیات یا سایر رشته‌های مرتبط
 • آشنایی با تحلیل شیءگرا و طراحی

مهارت‌های فنی بالا برای دریافت پروژه برنامه نویسی با C ضروری هستند. ولی اگر بخواهید در این زمینه به فردی موفق تبدیل شوید، لازم است مهارت‌های دیگری مانند آنچه در پایین می‌آید نیز داشته باشید:

 • مهارت عالی حل مسئله
 • مهارت‌های ارتباطی
 • توانایی کار کردن به عنوان عضوی از یک تیم
 • مهارت در ریاضی
 • توانایی فکر کردن منطقی
 • و غیره

در این صورت است که می‌توانید انواع پروژه برنامه‌نویسی با C را بگیرید و به درآمد دلخواه خود دست یابید. پارسکدرز در طول سال‌ها فعالیت موفق در این حوزه با تعداد قابل توجهی از برنامه‌‌نویسان C به صورت فریلنسری همکاری کرده است. شما نیز می‌توانید فعالیت خود را با ما شروع کنید و درآمد خود را از طریق گرفتن پروژه برنامه نویسی با C افزایش دهید.

انجام پروژه برنامه نویسی با C از طریق پارس‌کدرز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارس‌کدرز

انجام پروژه برنامه‌نویسی با C توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارسکدرز

امروزه فریلنسری به یکی از روش‌های کسب درآمد در کشور تبدیل شده است. این روش مزایای زیادی به همراه دارد که هم کارفرمایان و هم فریلنسرها از آن بهره‌مند می‌شوند. بنابراین، پارسکدرز برای انجام انواع پروژه برنامه‌نویسی با C از روش فریلنسری استفاده می‌کند تا هم مشتریان و هم فریلنسرها بتوانند سهم خود را از مزایای آن به دست آورند. اگر بخواهیم به مزایای فریلنسری برای کارفرمایان اشاره کنیم، باید بگوییم که این روش امکان دسترسی به به برنامه‌نویسان C سراسر کشور فراهم می‌کند، امکان انجام پروژه‌ها با هزینه‌ای کمتر و مناسب‌تر را پدید می‌آورد، اجازه کسب اطمینان از کیفیت انجام کار را به شما می‌دهد، امکان دریافت پروژه در بازه زمانی تعیین شده را فراهم می‌آورد و بسیاری مزایای دیگر.

اما فریلنسری مزایای متعددی برای اجرا کنندگان پروژه‌ها نیز دارد. بی‌دلیل نیست که تمایل به فریلنسری در بین متخصصان زمینه‌های مختلف روز به روز افزایش پیدا می‌کند. به کمک این روش، هر فریلنسر می‌تواند هزینه نهایی انجام پروژه برنامه نویسی با C را خود فریلنسر تعیین کند، در هر زمانی که ببیند از بهره‌وری بالاتری برخوردار است کار کند و غیره.

به این صورت، می‌توانیم بگوییم که انتخاب پارسکدرز هم کارفرمایان و هم فریلنسرها را در وضعیتی برد برد قرار می‌دهد و هر دو سمت می‌توانند به خواسته‌های‌شان برسند. پس اگر قصد انجام یا گرفتن پروژه برنامه نویسی با C را دارید، پارسکدرز بهترین مکانی است که می‌توانید به آن مراجعه کنید.

هزینه انجام پروژه برنامه نویسی با C از طریق پارس‌کدرز به صورت فریلنسری

هزینه انجام پروژه برنامه‌نویسی با C به صورت فریلنسری

هر سفارش و هر کارفرما شرایط و نیازهای خاص خود را دارد. پس در قیمت‌گذاری هر پروژه برنامه‌نویسی با C باید ویژگی‌های خاص آن را در نظر گرفت و نمی‌توان قیمتی کلی اعلام کرد. در پارسکدرز پروژه‌های ثبت شده به صورت مناقصه‌ای انجام می‌شوند. برای این منظور، هر سفارشی مراحل پایین را طی می‌کند.

ابتدا کارفرما برای ثبت سفارش پروژه برنامه‌نویسی با C خود اقدام می‌کند. سپس پروژه در سایت نمایش داده می‌شود و هر فریلنسر پیشنهاد خود را در محدوده قیمتی برای کارفرما ارسال می‌کند. پس از دریافت پیشنهادهای مختلف، این کارفرما است که روی یکی از قیمت‌ها توافق می‌کند و با بررسی سوابق هر یک از فریلنسرها انجام پروژه برنامه‌نویسی با C خود را به یک فریلنسر واگذار می‌کند.

نیاز به مجری در زمینه های تخصصی دیگر دارید؟