پروژه میکروکنترلر stm32f411, و متلب

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سیستم کنترل و مانیتورینگ نور LED با متلب:

هدف کنترل LED1 به دو طریق: 1) توسط اسلایدر در محط سیمولینک متلب 2) توسط یک ولوم. انتخاب بین این دو طریق نیز توسط یک سوئیچ در سیمولینک انجام می شود. LED2 (سبز) وضعیت ارتباط سریال با متلب را نشان می دهد به نحوی که در صورت قطع ارتباط خاموش، پس از وصل شدن به مدت 2 ثانیه با فرکانس 4 هرتز چشمک بزند و سپس روشن بماند. سوئیچ SW1 برای کنترل اضطراری بوده به این صورت که با نگه داشتن SW1 به مدت 3 ثانیه وارد مود اضطراری شده و LED3 (قرمز) روشن شده و کنترل نور توسط ولوم انجام میگیرد و با فشردن مجدد SW1 به مود عادی بر میگردد. فرکانس کاری سیستم 10 هرتز است محیط سیمولینک شامل یک اسلایدر و سوئیچ برای کنترل نور (مطابق توضیحات گذشته) و دو اسکوپ برای نمایش مقادیر اسلایدر و ولوم و دو بلوک display برای نمایش دو وضعیت ارتباط و اضطرار (LEDهای 2 و 3).

پ. ن: برنامه نویسی با نرم افزار iar انجام شود و برای برد نیز از نرم افزار  cube


+8500
+36021

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.