اصلاح و تغییر بخش هایی از برنامه دسته بندی تصاویر که در پایتون نوشته شده

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 85,000 تومان

شرح پروژه:

من یک دیتا ست از تصاویر دارم که یک برنامه پایتون قبلا برای دسته بندی انها نوشته شده

میخام اسم عکس ها و کلاس پیش بینی شده واسه هر عکس در دو تا ستون در یک فایل اکسل ذخیره بشه و بعد توی اون فایل اکسل واسه هر ۵_۱۰تا عکس که مربوط به یک ابجکت هستن،

از بین اون۵_۱۰تا کلاس،کلاسیکه تعدادش بیشتره رو حساب کنه و در ستون سوم از اون فایل،واسه اون عکسا ،این کلاس محاسبه شده رو ذخیره کنه و همچنین این کلاس  های  حداکثر رای  تو ی یک لیست هم ریخته بشن.

نمونه ای از اسم عکسا و کلاس پیش بینی شده رو که قبلا توی دو تا لیست ذخیره کردم و میخام تو اکسل ریخته بشه رو در صورت همکاری براتون ارسال میکنم

در صورت نیاز، بیشتر توضیح میدم که روش مد نظرم چطور هست.

فایل‌های برنامه رو هم مبفرستم که اونارو ادامه بدین.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Data Scientist

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

85,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 9 رای
پروژه موفق : 16
رتبه: 177
نه ماه پیش

کاربر88953

کاربر عادی

کاربر عادی

80,000 تومان

امتیاز 9.57 (ممتاز) از 7 رای
پروژه موفق : 19
رتبه: 525
ده ماه پیش
+8500
+50323

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.