مدلسازی ستون بتنی تقویت شده با کامپوزیت تحت بار فشاری و خمشی در آباکوس

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 250,000 تومان

شرح پروژه:

مدلسازی دو ستون بتنی (استوانه ای و مکعبی)تحت بار فشاری و خمشی(بارخارج ازمرکز)که توسط جک هیدرولیکی به ستون وارد می شود.و بدست آوردن مقاومت های خمشی و فشاری ستون.سپس تقویت همان دوستون با کامپوزیت و چسب اپوکسی بااستفاده ازالمانcohesive ومجددا بدست آوردن مقاومت های مذکور.و همچنین نحوه ی جدایش لایه کامپوزیتی از بتن دردمای ۶۰ درجه.(تمامی مدلسازی های فوق دردمای ۶۰ درجه می باشد)

مقاله ی مرتبط و ابعاد ستون ها و خواص مواد موجود است.

ضمنا فیلم آموزش مدلسازی(به دلیل اینکه خودم یک جاییش رو گیر میکنم) و گزارش مکتوب این مدلسازی را نیازدارم

باتشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

sher 72

کاربر عادی

کاربر عادی

250,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 1164
یک ماه پیش
+8500
+56308

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.