کد نویسی در گمز

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 102,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام 

تعداد 20 تمرین مربوط به برنامه ریزی عدد صحیح هستش  که  بعضی از سوالات 3 و 12 و 13 و 20  کدنویسی با نرم افزار گمز و بعضی هم به صورت دستی بر روی کاغذ (A4)  حل می شود که  تصاویر آن را برایم ارسال کنید. اگر هم امکان حل همه آنها را ندارید اشکال ندارد ولی هرچه بیشتر بهتر (بخصوص از سوال 10 تا 20)

در ضمن تا حد امکان جواب ها و مراحل حل  درست و کامل باشد.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

hamidnemati

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

102,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 9 رای
پروژه موفق : 17
رتبه: 564
هفده روز پیش
+8500
+37183

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.