تحلیل یک قسمت از یک کد متلب

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

من یک کد متلب دارم که میاد یک مساله classification دو کلاسه رو با svm حل می کنه و دیتا رو براساس یک score دوباره لیبل می زنه.

تفاوت اصلی مساله ما با مساله های مشهور این حوزه این هست که مساله ما در یک network فرموله شده که node ها با هم در ارتباط اند و ما درباره ارتباط داشتن/نداشتن زوج نودها حرف می زنیم.

و این بر خلاف مساله وام دادن/ندادن بانک به افراد است که در آن هر فرد یک الگو و مشخصات داره که بین حسن و علی و .. رابطه ای وجود ندارد.

ماجرا چی هست؟

nr_admat_dgc2  یک ماتریس هست با درایه های صفر و یک به معنی ارتباط داشتن و نداشتن.
یک گراف دوبخشی تصور کنید که گره های هر بخش فقط با گره های بخش مقابل می توانند ارتباط داشته باشند و نه با گروه خودشان.

مثال - فرض کنید داروی شماره 1 روی پروتئین a اثر گذار است و نیز داروی شماره 2 تا حد زیادی شبیه داروی شماره 1 است. نتیجه می گیریم که داروی شماره 2 هم می تواند روی پروتئین b اثرگذار باشد

در کد چه اتفاقی افتاده؟

نتایج پیش بینی بعنوان احتمال ارتباط و عدم ارتباط عنوان predict score  در ماتریس predictions3  ذخیره شده. اما این امتیازات بصورت عدد حقیقی است و نه صفر و یک.

مشکل من همینجاست که نمی دانم  score های گزارش شده در فایل ضمیمه زیر چگونه بدست آمده ؟


+8500
+35899

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.