برای انجام پروژه های
داده کاوی (Data Mining)
بهترین فریلنسر ها را پیدا کنید.

تا کنون هزاران نفر به کمک پارس‌کدرز
انواع پروژه های خود را با موفقیت به انجام رسانده اند.

سفارش پروژه داده کاوی از طریق پارس‌کدرز

سفارش پروژه داده کاوی از طریق پارسکدرز

کارفرماهای بسیاری برای انجام پروژه داده کاوی خود در پارسکدرز ثبت نام کرده‌اند و تعداد آن‌ها همواره در حال افزایش است. ما خوشحالیم که توانسته‌ایم این تعداد کارفرما را در پارسکدرز داشته باشیم. خوشبختانه فریلنسرهای متخصص فعال در سایت ما در برطرف کردن نیازها و کسب رضایت حداکثری آن‌ها موفق عمل کرده‌اند. در صورتی که شما نیز برای انجام پروژه داده کاوی خود به فریلنسری باتجربه نیاز دارید، همین امروز سفارش پروژه خود را ثبت کنید.
مهمترین هدف سایت پارسکدرز از همان سال تأسیس یعنی سال ۱۳۸۶، جلب اعتماد مشتریان بوده است. کاربران عزیز می‌توانند بدون پرداخت هیچ گونه مبلغی در سایت ثبت‌نام کرده و سپس سفارش خود را ایجاد کنند. سفارش شما برای کاربران فریلنسر قابل مشاهده و بررسی خواهد بود و پیشنهاداتی جهت همکاری از سمت آن ها دریافت خواهید نمود.

پارسکدرز اکنون به پلی محکم میان کارفرمایان و متخصصان حوزه‌های مختلف تبدیل شده است. این همان هدفی است که رویای رسیدن به آن را داشتیم. هر دو طرف پروژه در پارسکدرز می‌توانند در زمان مناسب و با قیمت دلخواه به اهداف خود دست یابند. مراحلی که اجرای هر پروژه در سایت ما طی می‌کند، عبارت‌اند از:

 • ثبت سفارش پروژه داده کاوی بدون پرداخت هزینه در آغاز فعالیت و یا در صورت برخورداری از سابقه فعالیت موفق در سایت
 • بررسی پروژه و ارسال پیشنهاد توسط نیروهای مجریان متخصص و باتجربه
 • بررسی پیشنهادات دریافتی و برگزیدن بهترین پیشنهاد توسط کارفرما و گروگذاری وجه پروژه در سایت
 • اتمام پروژه داده کاوی در مهلت مقرر مد نظر کارفرما
 • بررسی حاصل کار و آزادسازی مبلغ توافق‌شده جهت انتقال به حساب فریلنسر با شرط رضایت خریدار یا کارفرما


از آنجایی که تمام پروژه‌های سایت پارسکدرز از چنین مراحلی گذر می‌کنند، کارفرماها دیگر لازم نیست درباره نظارت بر اجرای پروژه خود نگران باشند. در پارسکدرز قیمت اولیه پروژه توسط فریلنسرها به خریدار پیشنهاد می‌شود و در نهایت با توافق دو طرف پس از مذاکره در این زمینه تعیین می گردد. بنابراین، مجری پروژه یا همان فریلنسر با انگیزه بالایی انجام پروژه را آغاز می‌کند.

تخمین و پیشنهاد قیمت پروژه توسط فریلنسر در پارسکدرز به معنی عدم توجه به قیمت روز و منصفانه نیست. از آنجایی که فریلنسرهای زیادی خواستار دریافت پروژه هستند، قیمتی مناسب پیشنهاد می‌دهند تا کارفرما به انتخاب آن‌ها ترغیب شود. نکته‌ قابل توجه این است که هر چه نیاز باشد سفارش زودتر انجام شود، ممکن است بر اثر فوریت موضوع، قیمت پروژه افزایش یابد.

ممکن است تجربه تلخ آشنایی با فریلنسری در شبکه‌های اجتماعی برای انجام پروژه خود و ناپدید شدن وی پس از دریافت دستمزد خود را داشته باشید. مشابه این اتفاق برای فریلنسرها نیز گاهی رخ می دهد و دستمزد خود را پس از تحویل پروژه دریافت نمی کنند. اما در پارسکدرز سیستم گروگذاری وجه به منظور تضمین امنیت مالی پروژه ها در نظر گرفته شده است به این معنا که در پارسکدرز امکان گروگذاری مبلغ سفارش پس از توافقات طرفین، فراهم شده است تا هم فریلنسر و هم کارفرما دچار ضرر و زیان نشوند و با آسودگی خیال در خصوص جنبه های مالی؛ پروژه خود را به اتمام برسانند.

یکی از دلایل موفقیت پارسکدرز، در نظر داشتن رضایت دو طرف پروژه است که باعث شده است برای همیشه به اولین انتخاب آن‌ها تبدیل شود. اگر می‌خواهید پروژه داده کاوی خود را به فریلنسری متعهد و متخصص بسپارید، پارسکدرز همواره آماده خدمت‌رسانی به شما جهت ایجاد امکان ارتباط شما با مجریان است. ما تمام سعی خود را خواهیم کرد تا شما نیز سایت ما را به عنوان بستر دائمی فعالیت خود انتخاب نمایید.

مجری‌های پروژه های داده کاوی (Data Mining)

داده کاوی (Data Mining)

لیست پروژه‌های داده کاوی (Data mining)

پروژه داده کاوی را می‌توان در یک عبارت کوتاه خلاصه کرد: استخراج اطلاعات از داده‌های خام و سپس تحلیل آن‌ها. در سال‌های اخیر، تولید داده‌ها به‌صورت قابل توجهی افزایش یافته است و دیگر مانند گذشته نمی‌توان تنها با بررسی اندک و دسته‌بندی داده‌ها، به اطلاعات و الگوهای نهفته در آن‌ها دست یافت. به عبارت دیگر، هنگام کار با (رویارویی با) دیتاست های بزرگ یا مجموعه داده های بزرگ، استخراج الگوها یا اطلاعات و تحلیل آن‌ها بدون علم داده کاوی از توان انسان خارج است.

در گذشته شهود نقش مهمی در تصمیمات ایفا می‌کرد که در بسیاری از مواقع نیز منجر به ایجاد مشکلات فراوان می‌شد. امروزه در علم داده کاوی با توجه به اهداف تعیین شده، از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و فناوری‌های پیشرفته دیگر استفاده می‌شود تا اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم‌گیری‌ها در سازمان‌ها و جوامع استخراج شود. با بهره گیری از تحلیل های ممکن توسط تکنیک های داده کاوی، دیگر منابع سازمان ها و یا شرکت های مختلف به دلیل تصمیمات نامطلوب به هدر نخواهد رفت و از اقدامات بیهوده ممانعت خواهد شد. درک بهتر رفتار مشتریان، افزایش بازدهی سازمان و شناخت بهتر فرصت‌ها از دیگر مزایای استفاده از داده کاوی است.

در صفحه لیست پروژه داده کاوی سایت پارسکدرز، اگر به تعداد پروژه‌های انجام‌شده توجه کنید، خواهید دید که موارد بسیاری با ویژگی‌های منحصربه‌فرد طی سال‌های گذشته با موفقیت انجام شده‌اند. فریلنسرهای ماهر در این زمینه که پارسکدرز را به عنوان بستر فعالیت خود انتخاب نموده اند، با تجربه و تخصص کافی خود این امر را ممکن ساخته‌اند و اکنون نیز منتظر دریافت پروژه داده کاوی جدید هستند. پس از ثبت سفارش پروژه داده کاوی توسط کارفرمایان، فریلنسرها پیشنهادات خود برای پروژه ارسال خواهند کرد و خریداران یا صاحبان پروژه می‌توانند بهترین فریلنسر را طبق بودجه و شرایط درخواستی خود انتخاب کنند.

اگر انجام پروژه داده کاوی جز تخصص های شماست، ابتدا حتما توضیحات سفارش را که شامل شرح پروژه و جزئیاتی مانند بازه قیمتی مورد نظر کارفرما، مهلت انجام پروژه و … است، بررسی کنید. سپس اگر فکر می‌کنید می‌توانید پروژه را با موفقیت به پایان برسانید، اقدام به ارسال پیشنهاد قیمت خود و مذاکره با کارفرما جهت گرفتن پروژه داده کاوی کنید. در نظر داشته باشید که اگر خریدار از نتیجه نهایی راضی باشد، دستمزدتان آزاده شده و به حساب کاربری تان واریز می‌شود.

اگر کارفرما هستید و می‌خواهید پروژه خود را  به فریلنسرهای فعال در پارسکدرز بسپارید، حتما نکات لازم و موارد مورد نیاز را در شرح پروژه با دقت ثبت نمایید. ضمن اینکه پس از ارسال پیشنهاد توسط مجریان یا فریلنسرها نیز امکان گفتگو با ایشان در بستر سایت فراهم است، سعی کنید هیچ یک از جزئیات را از قلم نیندازید تا کاربران فریلنسر (تحلیلگران داده) پارسکدرز بتوانند پروژه شما را به‌درستی درک کنند و پیشنهاداتی متناسب با این جزئیات برای پروژه یا درخواست شما ارسال کنند.

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های داده کاوی از طریق پارس‌کدرز

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های داده کاوی

افراد برای کسب درآمد در این حوزه باید مهارت‌های فنی، SQL، برنامه‌نویسی و ارتباطی قابل قبولی داشته باشند. اگر می‌خواهید اقدام به گرفتن پروژه داده کاوی در پارسکدرز کنید، بهتر است پروژه های قبلی داده کاوی خود را در رزومه بگنجانید. در ادامه، به برخی از مهمترین مهارت‌های لازم می‌پردازیم.

ارتباط موثر
برقراری ارتباط با کارفرما برای کسب رضایت او و گزارش نتایج به مهارت ارتباط موثر نیاز است.

آماده‌سازی داده‌ها
افراد متخصص این حوزه باید بتوانند اقدام به بازیابی، آماده‌سازی و طبقه‌بندی داده‌ها کنند. همچنین باید بتوانند داده‌های متناقض را تشخیص دهند. در واقع تمیزسازی و آماده سازی داده ها از جمله مهمترین مهارت های تحلیلگر داده ها محسوب می شود.

تحلیل داده‌ها
فرد متخصص داده کاوی باید بتواند داده‌ها و نیاز کسب و کار را تحلیل کند تا با استفاده از تکنیک های تشخیص الگو و تجزیه و تحلیل، منطقی‌ترین جواب را برای سوال اصلی پروژه ارائه دهد. همچنین او در تحلیل باید بتواند روندهای جالب را برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها یا توسعه کسب‌وکار تشخیص دهد.

دانش آماری
داشتن چنین مهارتی برای تحلیلی با خطاهای کمتر ضروری است. هر پروژه داده کاوی سطح خاصی از دانش آماری را می‌طلبد.

تجسم داده‌ها، روندها و الگوها
بیشتر مردم نمی‌توانند جدولی طولانی از اعداد را درک کنند؛ بر این اساس، نیاز است نمودارها و دیاگرام‌هایی ساخته شود.


ما به خود می بالیم که افراد متخصص بسیاری در حوزه داده کاوی، پارسکدرز را به عنوان بستر فعالیت آزادکاری خود انتخاب نموده اند. در صورتی که شما نیز مهارت کافی را برای انجام پروژه داده کاوی دارید، منتظر حضور و فعالیت شما در پارسکدرز هستیم.

انجام پروژه داده کاوی از طریق پارس‌کدرز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارس‌کدرز

انجام پروژه داده کاوی توسط فریلنسرها به‌صورت دورکاری در پارسکدرز

دورکاری در سال‌های اخیر به دلیل افزایش استفاده گسترده از اینترنت و ارتقا سایر زیرساخت های مورد نیاز در کشور، افزایش یافته است. پارسکدرز از مزایای دورکاری برای فریلنسرها و شرکت‌ها به‌خوبی آگاه است و سعی می‌کند محیطی با نظم و جذابیت‌های بالا برای این نوع فعالیت ایجاد کند. مزایای دورکاری برای شرکت‌ها و صاحبان کسب و کار عبارت‌ است از:

 • جلوگیری از هدر رفت (اتلاف) زمان
 • هزینه های مربوط به فضا و مکان
 • بهره‌مندی از تجربه و مهارت افراد بدون محدودیت جغرافیایی
 • انجام سفارش‌ها (پروژه ها) با قیمتی مناسب و منصفانه
 • دریافت نتیجه دلخواه در زمان تعیین‌شده در سفارش
 • مزایای دورکاری برای فریلنسرها نیز به شرح زیر است:
 • حذف هزینه‌های رفت‌وآمد
 • عدم وجود محدودیت در تعداد پروژه‌ها
 • امکان تخمین و تعیین قیمت پروژه داده کاوی
 • ساعات کاری انعطاف‌پذیر

پارسکدرز امکان بهره‌مندی از تمامی این مزایا را برای شما فراهم کرده است و در تلاش است طرفین را به خواسته‌های خود برساند. اگر پروژه داده کاوی خود را باید به فردی باتجربه در این حوزه بسپارید، با توجه به عضویت و فعالیت صدها متخصص داده کاوی و آنالیز داده در پارسکدرز، این بستر یکی از بهترین انتخاب‌های ممکن به شمار می‌رود و در رسیدن به نتیجه مورد نظرتان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

هزینه انجام پروژه داده کاوی از طریق پارس‌کدرز به صورت فریلنسری

هزینه انجام پروژه داده کاوی به‌صورت فریلنسری

نرخ پروژه داده کاوی توسط فریلنسرهای پارسکدرز و با مذاکره و توافق با کارفرما مشخص می‌شود تا رقابت در سایت برای پیشنهاد قیمتی منصفانه افزایش یابد. اگر کارفرما هستید و می‌خواهید محدوده قیمت پروژه های داده کاوی را بدانید، چند سفارش را در لیست پروژه های داده کاوی مشاهده و مقایسه کنید. در نهایت بهتر است به این نکته اشاره کنیم که خریدار یا کارفرما کسی است که امکان چانه زنی دارد و نهایتا بهترین پیشنهاد قیمت را از بین پیشنهادات ارسالی تحلیلگران داده (متخصصان پارسکدرز) انتخاب خواهد کرد.نیاز به مجری در زمینه های تخصصی دیگر دارید؟