پرینت حساب بانکی امارات برای وریفای آدرس

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 130,000 تومان

شرح پروژه:

سلام وقت بخیر، برای وریفای کردن آدرس جهت باز کردن حساب در یک بروکر نیاز به پرینت حساب بانکی مربوط به کشور امارات و طی سه ماه گذشته  دارم که با توجه به مشخصات من ساخته بشه. من برای فعال کردن قبض آب و برق امارات رو فرستادم اما قبول نکردن، از کسانی که قبلا تونستند آدرس را به این شکل وریفای کنند سپاسگذار میشم که پیام بدن. با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

صالح 1

کاربر عادی

کاربر عادی

130,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز) از 5 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 561
سی روز پیش

کاربر114576

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 18386
یک ماه پیش

Mohammad Reza Zare

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 8 رای
پروژه موفق : 11
رتبه: 992
یک ماه پیش
+8500
+37253

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.