ساخت فاکتور اختصاصی برای ووکامرس

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام 

بروی فروشگاه ووکامرسی افزونه ایی لازم داریم  که دوتا خاصیت زیر باید در آن لحاظ گردد

اول: پرینت آدرس گیرنده و فرستنده به راحتی قابل انجام باشد و بروی سایز دلخواه ما که مشخص هست از قسمت پنل ادمین و قسمت سفارشات پرینت گردد. (آدرس فرستنده و لوگو و مشخصات فرستنده بدون تغییر و ثابت میباشد)

دوم : داخل پرینت آدرسی که در بالا توضیح دادم کادری تعریف شده که ما کد 16 رقمی که داریم را بصورت عدد وارد کرده و داخل پرینت بصورت بارکد خطی ظاهر و چاپ گردد، لازم به ذکر هست که این کد 16 رقمی مربوط به سفارش مشتری نبوده و جداست و ضمن اینکه این کد بصورت دستی وارد میشود.


موارد مهم:
* استراکچر آدرس فرستنده و گیرنده باید مورد تایید ما باشد.
* سایز کاغذ چاپی (آدرس فرستنده و گیرنده)  9.5x12.5 میباشد.
* فونت لازم شبنم میباشد.


+8500
+37205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.