تحلیل و استخراج الگوی رفتار کاربران مبتني بر استفاده از شبکه های اجتماعی

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

بنده دانشجوی تجارت الکترونیک دانشگاه علم و صنعت هستم و به دلیلی مشغله می خوام پایانامه خودمو برون سپاری کنم. موضوع پایانامه من تحلیل و استخراج الگوهای رفتاری کاربران در شبکه های اجتماعی با استفاده از نرم افزار های تحلیل شبکه هستش که توی پوروپزا ل از نرم افزار گفی به عنوان نرم افزار مورد استفاده نام برده شده است. پیاده سازی پایانامه وقت گیر نیست و نمونه ی ی اوون زیاد هستش. اگر کسی قادر به انجام پایانامه من هستش لطفا پیام بزاره با تشکر.

مختصری از پروپزال :

پژوهش حاضر از لحاظ مسئله و هدف تحقیق، روش تبیینی است. تحقیق تبیینی است به این علت که در پی یافتن شاخصه های الگوی رفتاری کاربران در برجسته ترین موضوعات شبکه های اجتماعی هستیم و با درک این مسئله می توانیم آن را در ابعاد سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بکار ببریم که از این جهت نوع کاربردی دارد.

نحوه جمع آوری داده در این تحقیق، توصیفی و از نوع پیمایشی می باشد که از طریق خزنده، شبکه های اجتماعی را بررسی کرده وبا در نظر گرفتن تمام دیدگاه های مرتبط با موضوع مشخص، داده های مناسب با هدف این پژوهش را بدست می آورد.

روش تحلیل داده ها در این پژوهش ترکیبی از روش کمی و کیفی می باشد. از آن جهت که رابطه علّی بسیاری از داده ها را در نظر می گیرد کمی است همچنین تحلیل الگوی رفتاری کاربران را بررسی می کند که داده ای کیفی است نوع تحلیل کیفی می باشد.

در این تحقیق از نرم افزار تحلیل شبکه (GEPHY)  ، برای ترسیم گراف ها و تجسم سه بعدی شبکه اجتماعی براساس داده های متناسبی که بدست آورده ایم استفاده می کنیم، سپس گراف های مدلسازی شده را برحسب شاخص های تحلیل شبکه از جمله ضریب خوشه بندی، درجه مرکزیت، مرکزیت بینابینی، مرکزیت نزدیکی و ... تحلیل می کنیم.


+8500
+37205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.