باز کردن پوشه های ریکاوری شده که قبلا توسط نرم افزار pismo mount قفل شده است(پسورد موجود است اما باز نمی شود)

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام
سه عدد فایل حجیم که قبلا توسط نرم افزار pismo mount قفل شده، بعد از پاک شدن از روی سیستم به دلایلی، دوباره ریکاوری کردم.فایل های ریکاوری شده باز نمی شوند.(با وجود اینکه پسورد درست است)

Error که بعد از پسورد می آید:

.NOTE: Recovery mount initiated

...NOTE: Reading all frame headers to find most recent directory. This may take a while

و بعد اینکه چند دقیقه صبر می کنیم Error زیر می آید:

file mount failed.

ممنون میشم برای باز کاردن این فایل ها کمکم کنید.فایل ها حجیم است و قابل ارسال در اینترنت نیست.ولی در صورت جواب دادن راه حل میتوانم حضوری فایل ها رو بیارم.
با تشکر
(نرم افزار قفل pismo mount می باشد.) 


+8500
+50863

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.