فتوشاپ سبک تعدادی عکس.

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

سلام. من یه فایل زیپ قرار دادم که توش 5 تا فولدر هست. توی هرکدوم از فولدرها فایل توضیح رو قرار دادم. فکر کنم کار ساده ای باشه در کل. فایلها رو کامل ببینید بعد پیشنهاد بگذارید. مهلت انجامش هم 24 ساعت هست. بسیار ممنون. 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

وحید فرزانه

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.52 (ممتاز) از 22 رای
پروژه موفق : 34
رتبه: 133176
چهار ماه پیش

شایان

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

200,000 تومان

امتیاز 9.79 (ممتاز) از 102 رای
پروژه موفق : 211
رتبه: 84
پنج ماه پیش

hosseinbio

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

350,000 تومان

امتیاز 9.68 (ممتاز) از 137 رای
پروژه موفق : 167
رتبه: 52
پنج ماه پیش
+8500
+45181

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.