دو فصل پایان نامه حقوق نفت و گاز

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

درخواست نگارش فصول سوم و چهارم طبق پلان و همچنین ویراستاری محتوایی و نگارشی فصول اول و دوم تهیه شده توسط دانشجو

حتما فایلها را مطالعه کنید؛ لطفا توضیحات و فایلها رو نخونده پیام ندید!

فایل توضیحات: تمامی توضیحات مربوط به پروژه در این فایل هست

فایل پلان: تمامی تیترهایی که باید در فصول رعایت بشه در این فایل هست

فایلهای فصل اول و دوم و پروپوزال هم پیوست کردم

فایل قرارداد نفتی هم گذاشتم

توجه کنید طبق پلان پایان نامه چهارفصلی هست؛همه ی موارد درخواستی باید رعایت بشه؛چون فرصت ویراستاری نداریم باید یک ضرب تایید بگیره که نیوفته برای ترم بعد؛ وگرنه هزینه ای به من نمیده که بخوام با شما حساب کنم

حتما درنظر داشته باشید نهایتا تا هشتم شهریور به من برسونید که براش بفرستم تا دهم تایید بگیره و یا اگر نیاز به رفع مشکلاتی باشه سریع براش ادیت کنید

زمان این کار خیلی مهمه؛ اول همه فایلها رو بخونید بعد پیشنهاد بزنید؛ با مجری متخصص و متعهد و همیشه پاسخگو؛ دائمی کار خواهم کرد؛ پروژه هام زیاده

ممنون


+8500
+45526

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.