برای انجام پروژه های
طراحی لوگو (Logo Design)
بهترین فریلنسر ها را پیدا کنید.

تا کنون هزاران نفر به کمک پارس‌کدرز
انواع پروژه های خود را با موفقیت به انجام رسانده اند.

سفارش پروژه طراحی لوگو از طریق پارس‌کدرز

سفارش پروژه طراحی لوگو از طریق پارسکدرز

سابقه درخشان و عملکرد موفق پارسکدرز در طول بیش از ۱۴ سال خدمت‌رسانی، شرکت ما را به بستری معتبر و مورد اطمینان برای انجام انواع پروژه طراحی لوگو تبدیل کرده است. صدها سفارش برای کارفرماهای مختلف توسط کاربرانی که به عنوان مجری در پارسکدرز فعالیت می کنند انجام شده است تا توانسته‌ایم به انتخاب اول و همیشه بهتر آنها در سراسر ایران تبدیل شویم. پارسکدرز مفتخر است که در انجام پروژه‌ها به مشتریان خود از سراسر کشور کمک می‌کند.

اولویت نخست پارسکدرز، در تمام مدت فعالیت خود، همواره جلب اعتماد مشتریان بوده است. برای این منظور، از مشتریان جدید خود دعوت می‌کنیم چند پروژه اول خود را به صورت رایگان در سایت ثبت کنند.  پارسکدرز تضمین کننده امنیت مالی پروژه ها است و شما نیز می‌توانید با آسودگی خاطر سفارش پروژه طراحی لوگو خود را به صورت رایگان ثبت کنید.

در واقع، ما تمام شرایط ممکن را برای دستیابی به هدف اصلی تاسیس پارسکدرز فراهم آورده‌ایم. پارسکدرز مفتخر است که به همان پل ارتباطی مورد اطمینان میان تقاضا و اجرا در کشور تبدیل شده است که به کارفرمایان و اجراکنندگان در رسیدن به اهدف خود کمک می‌کند. برای این منظور، فرایندی ساده اما اثربخش و کارآمد به شرح زیر را طراحی کرده‌ایم تا از بروز هرگونه خللی در انجام امور جلوگیری به عمل آید:

 1. کارفرما پروژه خود را در پارسکدرز ثبت می‌کند (از مشتریان جدید دعوت می‌شود از مزیت ثبت رایگان سفارش استفاده کنند).
 2. سفارش در بخش مربوطه در سایت یا لیست پروژه‌ها نمایش داده می‌شود تا فریلنسرها پیشنهادهای خود را برای انجام آن ارسال کنند.
 3. کارفرما بهترین پیشنهاد دریافتی را انتخاب می‌کند و جهت سپردن پروژه طراحی لوگو به فریلنسر وجه پروژه را در سایت گروگذاری می نماید.
 4. نتیجه کار درمهلت تعیین شده برای کارفرما ارسال می‌شود.

تمام سفارش‌ها در پارسکدرز از مراحل ۵گانه بالا عبور می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که کارفرما نظارت کافی را بر انجام پروژه طراحی لوگو خود دارد. اشاره به این نکته ضروری است که قیمت انجام سفارش‌ها به صورت توافقی توسط متخصصان و فریلنسرهای پارسکدرز و کارفرمایان تعیین می‌شود. بنابراین، طبیعی است که فریلنسرها انگیزه کافی برای افزایش کیفیت پروژه‌ها نسبت به مکان‌های دیگر را خواهند داشت.

در واقع، تمام پروژه‌ها در پارسکدرز به مناقصه گذاشته می‌شوند تا پیشنهادهای قیمت به صورت رقابتی از سمت فریلنسرها ارسال شود. به این صورت، در قیمت‌ها انصاف رعایت شده و برای کارفرمایان نیز مقرون به صرفه خواهد بود. همچنین، با توجه به اینکه زمان تحویل نهایی حاصل کار با توافق طرفین تعیین می گردد کارفرمایان مجبور به انتظار بیش از اندازه برای دریافت نتیجه پروژه خود نیستند. آنها می‌توانند برای سفارش پروژه طراحی لوگو خود ددلاین تعیین کنند که طبیعتاً در قیمت‌گذاری پروژه نیز موثر خواهد بود.

علاوه بر این، پارسکدرز امکانات لازم را جهت تامین امنیت مالی پروژه ها را فراهم کرده است. ما از یک سیستم پیشرفته امانت‌گذاری وجه (گروگذاری وجه) استفاده می‌کنیم که امنیت وجه را به طور کامل تامین می‌کند. بنابراین، یکی دیگر از مزایای انتخاب پارسکدرز جلوگیری از هرگونه ضرر مالی است که موجب تمرکز کامل طرفین بر پروژه می‌شود.

پارسکدرز افتخار می‌کند که توانسته است بستری جهت انجام موفق انواع پروژه طراحی لوگو  فراهم نماید و همچنین توانسته است رضایت کامل کاربران خود را جلب کند. این رزومه قوی در مشتری‌مداری است که ما را به بهترین انتخاب کارفرمایان و فریلنسرها در حوزه های تخصصی مختلف تبدیل کرده است. از شما هم دعوت می‌کنیم که همکاری با پارسکدرز را شروع کنید و از مزایای انتخاب خود لذت ببرید.

مجری‌های پروژه های طراحی لوگو (Logo Design)

طراحی لوگو (Logo Design)

فهرست پروژه‌های طراحی لوگو (Logo Design)

طبق نتایج تحقیقات انجام شده، تنها ۷ ثانیه طول می‌کشد تا مخاطبی در مورد یک برند خاص قضاوت کند. همین نکته اهمیت بالای طراحی لوگو برای کسب‌وکارهای امروزی را به خوبی نشان می‌دهد. طراحی لوگو یک ابزار ارتباط دیداری متشکل از متن، رنگ، شکل و بردارها را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد که می‌تواند تاثیری شگفت‌انگیز بر شخصیت و جایگاه برند آنها داشته باشد. بنابراین، نقش قابل توجه این هنر در آگاهی‌بخشی و ماندگاری در ذهن مخاطب به مخاطب انکارناپذیر است.

با توجه به افزایش روزافزون تقاضا برای طرح‌های جذاب و حرفه‌ای، صفحه لیست پروژه طراحی لوگو پارسکدرز نیز هر روز شلوغ‌تر می‌شود. تاکنون صدها پروژه طراحی لوگو برای اشخاص و شرکت‌های مختلف توسط کاربرانی که در پارسکدرز به عنوان مجری فعالیت می کنند انجام شده است که توانسته است نقش قابل توجهی در موفقیت آنها ایفا کند.

شما می توانید انجام پروژه طراحی لوگو خود را به متخصصان و فریلنسرهایی واگذار نمایید که از سراسر کشور در پارسکدرز فعالیت می‌کنند. بنابراین، می‌توانید برای انجام هرگونه سفارشی به پارسکدرز مراجعه کنید، چون تعداد بالای کاربران فریلنسر ما امکان انجام هر نوع پروژه‌ای را فراهم آورده است.

از سوی دیگر، هر زمانی که کاربران فریلنسر ما قصد دریافت پروژه‌های جدید را داشته باشند، باید از صفحه لیست پروژه‌های طراحی لوگو بازدید کرده و سفارش‌های جدید را بررسی کنند. برای اطلاع از جزئیات هر پروژه لازم است وارد صفحه مختص به آن شوید. در این صفحه توضیحات تحت عناوین «شرح پروژه» و «سایر جزئیات» به تفصیل درباره هر سفارش ارائه شده است.

توصیه ما به فریلنسرها این است که تنها پس از بررسی دقیق توضیحات مربوطه پیشنهاد خود را برای دریافت پروژه طراحی لوگو ارسال کنند، چون تنها در صورت انجام موفق سفارش حق‌الزحمه آن را دریافت خواهند کرد. همچنین، لازم است کارفرمایان زمان کافی را به تشریح شرایط پروژه خود اختصاص دهند. به این صورت، به فریلنسرها در انتخاب پروژه کمک می‌کنند و پیشنهادهای خود را از سوی اشخاص صحیح دریافت خواهند کرد.

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های طراحی لوگو از طریق پارس‌کدرز

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های طراحی لوگو

هر شرکتی حداقل به لوگوی خاصی نیاز دارد که خصوصیات و اهداف آن را به خوبی نمایش دهد. به همین دلیل، این گروه از طراحان فرصت‌های کاری زیادی دارند. اما، اگر می‌خواهید از طریق انجام پروژه طراحی لوگو کسب درآمد کنید، لازم است مهارت‌های گوناگونی داشته باشید. در اینجا شما را با تعدادی از مهارت‌هایی که هر طراح لوگو باید در نظر داشته باشد، آشنا می‌کنیم.

 • رنگ‌شناسی

طراحان باید دانش کافی درباره پالت‌های رنگ داشته باشند. رنگ یک عنصر دیداری صرف نیست، بلکه پیام را منتقل می‌کند و هویت برند را شکل می‌دهد. پس باید در هنگام طراحی لوگو قادر به تشخیص رنگ صحیح باشید.

 • تایپوگرافی

هر طراح لوگو باید درک صحیحی از تایپوگرافی و سبک مورد استفاده در طرح‌های مختلف داشته باشد. در واقع، بدون این مهارت به یک طراح لوگو تبدیل نخواهید شد.

 • خلاقیت

اگر می‌خواهید تبدیل به طراح موفقی شوید، باید تفکر خلاق داشته باشید. طراحان باید بتوانند به درستی شخصیت و گوهر شرکت را بیان کنند.

 • مهارت‌های فنی

حفظ تعادل طرح هنری و جذابیت عملی و کاربردی آن یکی از مهارت‌های مورد نیاز طراح لوگو است. برای این منظور باید بتوانید ایده خود را به کمک نرم‌افزارهای مربوطه اجرا کنید.

 • دقت

واضح است که لوگو فضای محدودی را در اختیار طراح قرار می‌دهد. شما باید بتوانید در همین فضای محدود انواع عناصر طراحی لوگو، مانند رنگ، تصویر، متن و غیره را جای دهید.

 • مدیریت زمان

مدیریت زمان یکی ابعاد بسیار مهم در جهان تجارت است. از آنجا که هر طراح لوگو ممکن است به صورت همزمان روی چند پروژه کار کند، باید توانایی مدیریت صحیح زمان را داشته باشد.

 • پذیرش انتقادهای سازنده

ما درک می‌کنیم که هر طرحی را با تمام وجود خود طراحی می‌کنید. اما این احساس نباید شما را نسبت به انتقادهای سازنده حساس کند. شما پروژه را برای شرکت خاصی انجام می‌دهید و لازم است انتقادهای سازنده آنها نسبت به طرح خود را پذیرا باشید.

پارسکدرز افتخار می‌کند که توانسته است بستری جهت فعالیت موفق تعداد زیادی از فریلنسرهای طراح‌ لوگو سراسر کشور فراهم نماید. در صورتی که شما نیز مهارت‌های لازم برای انجام هرگونه پروژه طراحی لوگو را دارید، می‌توانید به جمع فریلنسرهای فعال در سایت ما بپیوندید.

انجام پروژه طراحی لوگو از طریق پارس‌کدرز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارس‌کدرز

انجام پروژه طراحی لوگو توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارسکدرز

امروزه دورکاری در زمینه‌های مختلف عمومیت یافته است. این روش مزایای فراوانی دارد و اغلب شرکت‌ها در صنایع مختلف به بهره‌گیری از آنها تمایل دارند. در پارسکدرز هم تلاش کرده‌ایم تا نظام جذابی را طراحی کنیم که کارفرمایان و فریلنسرها بتوانند بهترین استفاده ممکن را از مزایای دورکاری ببرند. وقتی که سفارش پروژه طراحی لوگو خود را در پارسکدرز ثبت می‌کنید، در واقع از مزایای زیر برخوردار خواهید شد:

 • وقت و پول خود را در ترافیک درون‌شهری تلف نخواهید کرد.
 • به متخصصان سراسر کشور دسترسی خواهید داشت.
 • از قیمت‌های رقابتی و مقرون به صرفه لذت خواهید برد.
 • پروژه خود را در محدوده زمانی مشخص شده دریافت خواهید کرد.
 • و غیره

 فریلنسرهای پارسکدرز نیز از مزایای قابل توجهی بهره‌مند هستند. وقتی که برای گرفتن پروژه طراحی لوگو اقدام می‌کنید، در واقع از مزایای به شرح زیر برخوردار خواهید شد:

 • نیازی به حضور فیزیکی در محیط شرکت نخواهید داشت.
 • محدودیتی در گرفتن پروژه‌ها نخواهید داشت.
 • قیمت پروژه‌ها را خود تعیین خواهید کرد.
 • خودتان در مورد ساعات کاری تصمیم‌گیری خواهید کرد.
 • و غیره

پارسکدرز به خود می‌بالد که توانسته است نیازهای کارفرمایان و فریلنسرها را به طور کامل تامین کند. در صورتی که متمایل به برون‌سپاری یا انجام هرگونه پروژه طراحی لوگو هستید، پارسکدرز می‌تواند در رسیدن به نتیجه دلخواه‌تان شما را همراهی نماید.

هزینه انجام پروژه طراحی لوگو از طریق پارس‌کدرز به صورت فریلنسری

هزینه انجام پروژه طراحی لوگو به صورت فریلنسری

قیمت‌گذاری پروژه‌های طراحی در پارسکدرز به متخصصان و فریلنسرها سپرده شده است. همان‌طور که گفته شد، پیشنهاد قیمت‌ها در فرایندی رقابتی تعیین می‌شوند که انصاف در آنها رعایت خواهد شد. لیکن لازم است به این نکته اشاره کنیم که شاید پیشنهادهای فریلنسرها در برخی موارد از آنچه کارفرما انتظار دارد، متفاوت باشد. این گونه موارد معمولاً در حالتی پیش می‌آید که کارفرمایان اطلاع دقیق و کاملی از هزینه‌های انجام پروژه طراحی لوگو ندارند. در هر صورت، در پارسکدرز شرایطی ایجاد شده است که کارفرما قدرت انتخاب از بین چند پیشنهاد مختلف را داشته باشد و خود تصمیم نهایی را بگیرد.

نیاز به مجری در زمینه های تخصصی دیگر دارید؟