رفع عیب یابی وب سایت وردپرسی جهت تایید گوگل جهت نمایش تبلیغات

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک وب سایت موجود است که برای تایید و فعال سازی تبلیغات گوگل، توسط یکی از واسطه های مطرح اقدام گردیده. مشکلی که وجود دارد این است که گوگل یک سری از لینک ها را که شامل عکس، فایل هایی از افزونه، فایل هایی از قالب و ... است را به عنوان Malware و یا لینک مخرب شناسایی میکند. درصورتی که سیستم های اسکنر گوگل کاملا بدون شناسایی بد افزار اسکن کرده اند. ولی خود گوگل گزارش میدهد که این ها وجود دارد و باید از سایت حذف گردد. قطعا اگر حذف گردد تمامی وب سایت بهم میریزد و مستلزم این است که وب سایت از 0 طراحی شود! میخوایم کسی که در این ضمینه تخصص کافی دارد. وب سایت وردپرسی است. البته حتما افراد تخصصی که برنامه نویس حرفه ای هستند پیشنهاد ارسال نمایند/ به این دلیل که بنده خودم طراح وب سایت و وردپرس کارم ولی نتوانستم از پس این مسئله بر بیام. و خیلی سریع هم میخوام این مشکل حل بشه و این وب سایت به هر حال همینطوری که هست حالا با ویرایشات جزئی هم بود مشکلی ندارد. حل شود. مجری های عزیز میتوانید پس از پیشنهاد درخواست لینک کنید تا برایتان ارسال شود.

با تشکر


+8500
+45181

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.