نرم افزار پردازش گفتار به منظور تشخيص تاخير تكلم

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام خسته نباشيد 

اين نرم افزار ميخوام دو تا ويژگي داشته باشه:

۱. اینکه هرچند ثانیه که بخواید یه سیگنال صوتی رو ضبط میکنه، رسم میکنه و میتونه پخشش کنه دوباره

۲. اینکه خطای تاخیر در شروع گفتار رو بتونه نمایش بده. این خودش دوتا بخش سمعی و بصری هست. بخش سمعیش صدای بوق داشت که هر موقع صدای بوق پخش میشد، کیس باید مثلا میگفت ok یا هرچی. بعد فاصله بین صدای بوق و شروع کلام رو نشون میداد. تو پنل بصریش با هربار کلیک یه عکس به صورت تصادفی نمایش داده میشد که باید کیس بلافاصله اسم اونی که دیده بود رو میگفت. اینجا هم فاصله بین نمایش عکس و شروع کلام اندازه گرفته میشد و نمایش داده میشد.

هم تو پنل سمعی هم تو بصری پنج تا نمونه میگیره بعد به عنوان نتیجه میانگین پنج تا رو نشون میده


+8500
+38182

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.