StimulSoft طراحی خروچی چاپی

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با نرم افزار 

STimulSoft 

نیاز به طراحی 3 خروجی بلیط داریم 

توجه کنید اولویت طراحی شکیل تر می باشد فایل زمیمه شده در پروژه خروجی فعلی سیستم است 

مقادیر مشخص است  نام فیلد ها مشخص است

ابتدا باید توسط نرم افزار های طراحی مانند فوتوشاپ یا کورل  طرح اولیه زده شود سپس در صورت تایید طرح خروجی چاپی آن با استفاده از نرم افزار مربوطه آماده شود

حجم کار پایین می باشد

طرح های مربوطه 

1. خروجی بلیط اتوبوس برای مسافری که خرید بلیط اتوبوس داشته است

2. خروجی بلیط هواپیما برای مسافری که بلیط هواپیما داشته است

3. خروجی واچر هتل جهت مسافرانی که رزرو داشته اند

4. خروجی بیمه نامه برای یک مسافر

بلیط ها به صورت تک و تعداد است یعنی مشتری می تواند خروجی برای یک بلیط و یک مسافر داشته باشد و یا تمامی مسافران درون یک بلیط و یک خروجی باشد. فایل زمیمه اولی نمونه یک بلیط برای یک مسافر است که ساده و بدون طراحی می باشد.دومی شامل تعداد مسافر در یک بلیط است


+8500
+38377

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.