آپلیکیشن انتخاب: کانال ارتباطی بین کاندیدا و طرفدارانش

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ساختار اپلیکیشن انتخاب

با توجه به مدرن شدن جوامع، به وجود ابزارهای پیشرفته برای مدیریت فعالیت های مختلف نیازمندیم.
ما برای راحت سازی فرآیند ارتباط به صورت آنلاین و خرید و فروش به صورت کاملا آنلاین اقدام به سرمایه گذاری در طراحی اپلیکیشن انتخاب نموده ایم .
پیشرفت کسب و کارهای آنلاین و موفقیت هایی که به دست آوردند، سبب شد که ما به دنیای کارآفرینی سیاسی اجتماعی وارد شویم.
این اپلیکیشن شیوه ی سنتی ارتباط با طرفداران را دگرگون کرده و به دلیل در دسترس بودن و سادگی مورد استقبال قرار خواهد گرفت.
سرویس کارآفرینی سیاسی اجتماعی انتخاب  شامل دو بخش خریدار و اپراتور می شود.
نحوه عملکرد و بخش های مختلف اپلیکیشن در  سند پروژه توضیح داده شده است .
در طراحی اپلیکیشن کارآفرینی سیاسی اجتماعی انتخاب سعی شده است تا حد امکان اصل سادگی رعایت شود. تا کاربران با استفاده از رابط های گرافیکی به راحتی بتوانند از اپلیکیشن انتخاب استفاده کنند .با استفاده از اپلیکیشن انتخاب، کاندیداتورها می توانند قبل از برگزاری انتخابات از میزان استقبال مردم و جایگاه خود در بین رقبا ارزیابی دقیق تری داشته و میزان موفقیت خود را در انتخابات بسنجند.
این اپلیکیشن با نشان دادن تعداد طرفداران در هر محله از طریق ثبت موقعیت مکانی طرفداران و ارائه نمودار تحلیل وضعیت در بین رقبا،و امکان ایجاد ستاد مجازی قدم به قدم به کاندیدا برای تصمیم گیری جهت جمع آوری آرای بیشتر کمک می کند.

 قسمت های مختلف پروژه تفاوت های جزئی با هم دارند که بعدا در اختیار برنامه نویس قرار داده می شود.

با برنامه نویسی که سورس برنامه را نیز تحویل دهد قرار داد منعقد می شود.


+8500
+45274

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.