ربات دیجی کالا

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

رباتی میخوام که محصولات دیجی کالا رو بیاد به صورت فایل csv خروجی بده و برای هر مورد یه لینک بازاریابی مخصوص به خودش تولید بکنه .
با گربر کردن و تولید لینک بازاریابی هم میتونید این کار رو بکنید.
بیشترین توجه من تولید لینک بازاریابی برای هر محصول میباشد

یعنی یه رباتی یا افزونه ای یا هر چیزی که بتونه محصولات دیجی کالارو با دسته بندی ها و توضیحات و جزئیاات و عکس و ... بیاره به صورت csv باشه یا هر چیز دیگه ای که بشه کل این محصولات رو درون سایت وردپرسی درون ریزی کرد البته با لینک بازاریابی مخصوص به خودش 

بازم تاکید میکنم که لینک بازاریابی مخصوص به هر محصول باید تولید بشه.

البته چنین سیستمی برای فروشگاه فایل طراحی شده که میتونید از اون الگو بگیرید و برای تولید ربات برای دیجی کالا استفاده بکنید .

پس مواردی که ربات دیجی کالا باید داشته باشه به شرح زیر هست:

  • استخراج محتوا از سایت دیجی کالا
  • استخراج توضیحات
  • دسته بندی ها
  • تصاویر
  • نقد و بررسی 
  • نظرات
  • تولید لینک بازاریابی مخصوص به هر محصول
  • تولید فایلی به عنوان دیتابیس مثلا csv (یعنی هر چیزی میزنه بریزه توی این فایل با ترتیب بندی و...)
  •  استفاده از نتایج گوگل
  • تولید برچسب از گوگل و یا اتوماتیک

+8500
+45566

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.