برای انجام پروژه های
طراحی بنر (Banner Design)
بهترین فریلنسر ها را پیدا کنید.

تا کنون هزاران نفر به کمک پارس‌کدرز
انواع پروژه های خود را با موفقیت به انجام رسانده اند.

سفارش پروژه طراحی بنر از طریق پارس‌کدرز

سفارش پروژه طراحی بنر (Banner Design) از طریق پارسکدرز

کارفرمایان زیادی برای انجام پروژه طراحی بنر (Banner Design) به پارسکدرز مراجعه کرده‌اند و هر روز شاهد ثبت‌نام کارفرماهای بیشتری هستیم. طراحان بنر فریلنسر همواره منتظر سفارش‌های آن‌ها هستند تا انجام پروژه را در سریعترین زمان ممکن شروع کنند. اگر شما نیز برای ارتقا و تبلیغ کسب و کار خود نیاز به طراحی بنر دارید، کافی است در سایت ثبت نام کنید و از خدمات فراهم شده در این بستر جهت ارتباط موثر با مجریان بهره ببرید.
پارسکدرز از همان آغاز تأسیس برای اینکه اعتماد کارفرماها و فریلنسرها را جلب کند، مشتاقانه تلاش می‌کند. همچنین، این امکان را برای کارفرماها فراهم کرده‌ایم که با شروع فعالیت خود در سایت بتوانند سفارش را به‌صورت رایگان ایجاد کنند. در صورتی که از نتیجه نهایی سفارش خشنود بودند، دستمزد فریلنسر را که پیش از این در گرو سایت بوده است، آزاد می نمایند و به حساب فریلنسر پرداخت خواهد شد.

ما در پارسکدرز محیطی ساخته‌ایم که کارفرماها و فریلنسرها به‌صورت مستقیم با یکدیگر همکاری کنند و دستیابی آن‌ها به خواسته‌های خود در زمان و قیمت معین ممکن شود. به طور خلاصه، برای انجام هر پروژه طراحی بنر (Banner Design) باید مراحل زیر طی شود.

 • در نخستین گام، کارفرما سفارش خود را در سایت ایجاد می‌کند.
 • فریلنسرها سفارش را مشاهده می‌کنند و پیشنهاد قیمتی همراه با توضیحات لازم می‌فرستند.
 • کارفرما پیشنهاد هر یک از فریلنسرها را برای انتخاب بهترین آن‌ها بررسی می‌کند و با گروگذاری وجه در سایت بهترین گزینه را می پذیرد.
 • فریلنسر انتخاب‌شده انجام پروژه با در نظر گرفتن زمان مشخص‌شده شروع می‌کند.
 • در آخرین مرحله، در صورتی که کارفرما از نتیجه پروژه رضایت داشته باشد، زمان آزادسازی وجه و پرداخت دستمزد فریلنسر فرا می‌رسد.

چنین مراحلی کمک می‌کند کارفرمایان و فریلنسرها تعامل مناسبی برقرار کنند و از اجرای پروژه در فضایی امن لذت ببرند. کارفرما هنگام ثبت درخواست خود می تواند بودجه مورد نظر خود را از میان بازه های قیمتی موجود انتخاب کند. در مرحله بعدی، فریلنسر می‌تواند قیمت پیشنهادی خود را در بازه تعیین شده یا حتی بالاتر مشخص کند. امکان پیشنهاد قیمت هزینه ای بیش از حداکثر مبلغ تعیین شده توسط کارفرما به این دلیل فراهم شده است که گاهی اوقات کارفرمایان از دستمزد اصلی انجام کار مطلع نیستند. همچنین تخمین و پیشنهاد قیمت از سوی فریلنسر، منجر به افزایش انگیزه طراحان بنر خواهد شد.

فریلنسرها به علت فضای رقابتی موجود در پارسکدرز سعی خواهند کرد قیمتی مناسب‌تر پیشنهاد دهند تا در گرفتن پروژه طراحی بنر (Banner Design) از رقبا پیشی بگیرند؛ بنابراین، پروژه در نهایت با قیمت مدنظر فریلنسر و کارفرما انجام خواهد شد و کارفرمایان با قیمت‌های غیر منصفانه روبرو نخواهند شد. گاها در صورت محدودیت زمانی کارفرما ممکن است هزینه پیشنهادی جهت انجام پروژه نیز تحت تاثیر قرار بگیرد.

تا به حال برای شما پیش آمده است که هزینه پروژه‌ای را پرداخت کنید و دیگر نتوانید به فریلنسر دسترسی پیدا کنید؟ یا اگر فریلنسر هستید، تا به حال در چند پروژه نتوانستید به دستمزد خود برسید؟ با بهره گیری از امکان گروگذاری امن وجه در وب‌سایت پارسکدرز با چنین مشکلاتی برای همیشه خداحافظی کنید. هم فریلنسرها و هم کارفرمایان دیگر لازم نیست با استرس در خصوص موارد مالی با یکدیگر همکاری کنند. استرس و نگرانی ای که ممکن است بر کیفیت پروژه تاثیر بگذارد.

تیم اجرایی پارسکدرز تمام سعی خود را می‌کنند تا هم فریلنسرها و هم خریداران یا کارفرمایان از همکاری با یکدیگر رضایت کامل داشته باشند و فعالیت طولانی مدتی در سایت داشته باشند. اگر تمایل دارید پروژه طراحی بنر (Banner Design) خود را به فردی مجرب واگذار کنید، پارسکدرز بستر مناسبی برای یافتن مجری و انجام این کار است. فقط با یک بار امتحان به کاربر دائمی سایت ما تبدیل خواهید شد.

مجری‌های پروژه های طراحی بنر (Banner Design)

طراحی بنر (Banner Design)

لیست پروژه‌های طراحی بنر (Banner Design)

طراحی بنر به طراحی پیام تبلیغاتی در قالب گرافیکی و هنری گفته می‌شود. انواع پروژه طراحی بنر (Banner Design) را می‌توان به دو نوع چاپی و دیجیتالی تقسیم کرد. به احتمال زیاد بنرهای چاپی بسیاری را روی دیوار، و بالای در ساختمان‌ها و مغازه‌ها دیده‌اید. از بنرهای دیجیتالی نیز در اکثر سایت‌ها و برنامه‌های موبایل به منظور تشویق کاربران برای کلیک روی آن‌ها با اهداف تبلیغاتی استفاده می‌شود. بنر باید بتواند در همان نگاه اول پیام اصلی مورد نظر را به مخاطبان انتقال دهد و به لحاظ بصری یا محتوایی برای آن ها جذاب باشد.

لیست پروژه های طراحی بنر موجود در این صفحه از پارسکدرز نماینگر سفارش‌های متفاوتی است که تا به حال از سمت کارفرمایان ثبت شده است و هم اکنون در صفحات متعدد برای مشاهده و بررسی توسط سایر کاربران وجود دارند. بسیاری از آن‌ها با موفقیت انجام شده اند و مناقصه آن ها در حالت بسته قرار دارند. می توان گفت طراحان بنر که به عنوان فریلنسر در پارسکدرز فعالیت می نمایند، صاحب تجربه و مهارت مناسبی برای دریافت و انجام پروژه طراحی بنر (Banner Design) هستند، و این پروژه‌ها را طی سال‌های اخیر با موفقیت به پایان رسانده‌اند.

زمانی که سفارش پروژه طراحی بنر جدیدی توسط کارفرما ثبت شود، در همین صفحه نمایش داده می شود. طراحان بنر پس از مطالعه جزئیات و شرح سفارش شروع به ارسال پیشنهادات خود می کنند و در صفحه گفتگو ایجاد شده درباره نحوه انجام کار، قیمت و زمان لازم با کارفرما مذاکره و توافق می نمایند. اگر خریدار یا کارفرما با تمام توضیحات ارائه شده توسط فریلنسر موافقت کند، انجام پروژه طراحی بنر (Banner Design) خود را با پذیرش پیشنهاد وی و گروگذاری وجه در سایت، به فریلنسر واگذار خواهد کرد. در پایان و پس از تحویل نتیجه، در صورت رعایت تمامی نکات درخواستی کارفرما و رضایت ایشان، دستمزد فریلنسر آزاد شده و به حساب ایشان پرداخت خواهد شد.
اگر می‌خواهید پروژه طراحی بنر خود را به فریلنسری متخصص و باتجربه برون‌سپاری کنید، تنها کافی است در سایت ثبت‌نام کنید و تمام توضیحات پروژه خود یا فایل‌های لازم را در بخش شرح پروژه درج و درخواست خود را ارسال کنید. به یاد داشته باشید اگر توضیحات ناقصی ارائه دهید، فریلنسر نخواهد توانست پروژه طراحی بنر شما را به‌درستی درک کند. هر چه اطلاعات سفارش شما کامل‌تر باشند، قیمت های معقول‌تری از سمت مجریان پیشنهاد خواهد شد و احتمال رخ دادن هر گونه مشکلات در انجام پروژه کاهش خواهد یافت.

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های طراحی بنر از طریق پارس‌کدرز

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های طراحی بنر

طراحان بنر از هنر و تکنولوژی در کنار هم استفاده می‌کنند؛ بر این اساس، آن‌ها به احاطه بر دانش اصول طراحی همراه با تسلط بر نرم‌افزارهای طراحی مختلف نیاز دارند. به علاوه، کاربران فریلنسر از آنجایی که با کارفرمایان متفاوت و متعددی همکاری می‌کنند، به مهارت‌های نرمی مانند توانایی مکالمه موثر و حل مسئله نیز احتیاج دارند. تبحر در مهارت‌هایی که در این بخش معرفی می‌شوند برای گرفتن پروژه طراحی بنر (Banner Design) در پارسکدرز ضروری هستند. بهتر است جهت تقویت عملکرد خود در این زمینه، پروژه تمرینی طراحی بنر انجام دهید و توانایی خود را بسنجید.

نرم‌افزارهای طراحی

یکی از مهارت‌های حیاتی برای طراحان بنر، تسلط بر نرم‌افزارهای مختلف مانند Adobe Photoshop، Illustrator و InDesgin و … است.

ایده‌پردازی

طراحان بنر باید بتوانند ایده‌ها و سبک‌های جدیدی را ارائه دهند؛ بنابراین، باید با روش‌ها و ابزارهای مختلف تحقیق و همچنین فرآیند تفکر طراحی برای اجرای بهتر ایده‌ها آشنا باشند.

خلاقیت

خلاقیت یکی از مهارت‌های کلیدی در هر پروژه طراحی از جمله طراحی بنر به شمار می‌رود. تمرکز بر تفکر خلاق برای داشتن دیدی متفاوت و پیدا کردن یافتن یا ابداع روش‌های نو الزامی است.

برقراری ارتباط

برقراری ارتباط به شیوه ای کارا تنها راه برای رسیدن به نتایج مورد نظر و تکمیل به موقع پروژه‌ها از جمله پروژه طراحی بنر (Banner Design) است. طراحان بنر باید بتوانند ارتباطی مناسب با کارفرمایان برای دریافت نظرات آن‌ها در هر مرحله از اجرای پروژه برقرار کنند.

ارتباط تصویری

یکی از دیگر از مهارت‌های لازم برای طراحی بنر، دانستن نحوه استفاده از تصاویر، تایپوگرافی و سایر ابزارها برای اطمینان از  دریافت پیام توسط مخاطب است. به عبارت دیگر، از آنجا که طراحان از طریق کار خود و طرحی که ارائه می دهند با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنند؛ بنر نیز باید به گونه ای طراحی شود که کارفرما به راحتی بتواند با محتوا و ظاهر آن ارتباط برقرار کند. هر رنگ و هر شکلی القا کننده معنی متفاوتی برای مخاطبان هدف است و طراح باید بتواند بهترین گزینه ها را انتخاب کند.

انجام پروژه طراحی بنر از طریق پارس‌کدرز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارس‌کدرز

انجام پروژه طراحی بنر توسط فریلنسرها به‌صورت دورکاری در پارسکدرز

دسترسی به اینترنت و به تبع آن امکان انجام کار به صورت دورکاری روزبه‌روز در سراسر جهان و ایران افزایش می‌یابد. گرچه عالم‌گیری ویروس کرونا به افزایش محبوبیت دورکاری سرعت داد؛ ولی مزایای بی‌شمار دورکاری و برون سپاری پروژه ها، عامل اصلی استقبال کارفرمایان و فریلنسرها از آن است. منافع حاصل از کار در خانه از نظر شرکت‌های بزرگ و کوچک به شرح زیر است:

 • شرکت قادر است از مهارت فریلنسرها دورترین در نقاط مختلف کشور و جهان بهره ببرد.
 • کیفیت پروژه‌ها به دلیل استفاده از مهارت این فریلنسرها افزایش خواهد یافت.
 • هزینه حمل‌و‌نقل و خرید تجهیزات مبلمان بیشتر به علت افزایش نیروی کار حذف خواهد شد.
 • پروژه در زمان و با قیمت مدنظر شرکت به سرانجام خواهد رسید.

مزایای مزیت های دورکاری برای طراحان بنر به شرح زیر است:

 • فریلنسر قادر است برای دورترین شرکت‌ها و حتی شرکت‌های خارجی کار کند.
 • او می‌تواند قیمت و سطح پروژه‌ها را طبق سلیقه و با اختیار خود انتخاب کند.
 • نیازی به هدر دادن زمان در ترافیک‌های طاقت‌فرسا نخواهد بود.
 • فریلنسر از محیط پرتنش شرکت و پیامدهای روانی آن دور خواهد ماند.

نیازی به پرداخت هزینه حمل‌ونقل و یا استخدام پرستار برای کودکانتان نخواهد داشت.

ما در پارسکدرز همواره در تلاشیم نیازهای احتمالی فریلنسرها و کارفرمایان را پیش بینی و رفع کنیم. خوشحالیم که توانسته‌ایم به علاقمندان دورکاری کمک کنیم از امتیازات بی‌نظیر آن بهره‌مند شوند. همچنین، اگر شما به عنوان کارفرما برون سپاری را ترجیح می‌دهید، می‌توانید پروژه طراحی بنر (Banner Design) شرکت خود را به طراحان مجرب که به عنوان فریلنسر در پارسکدرز عضویت دارند،  ارجاع دهید.

هزینه انجام پروژه طراحی بنر از طریق پارس‌کدرز به صورت فریلنسری

هزینه انجام پروژه طراحی بنر به‌صورت فریلنسری

کارفرمایان می‌توانند هنگام انتشار پروژه خود، بازه‌ای را مشخص کنند تا طراحان بنر بودجه مورد نظر آن ها را متوجه شوند و قیمتی در همین بازه پیشنهاد دهند. پیشنهاد قیمتی مناسب برای گرفتن پروژه در فضای رقابتی موجود بین مجریان فعال در پارسکدرز، الزامی است و به شدت توصیه می گردد. اگر اطلاعی از حدود قیمت پروژه های طراحی بنر (Banner Design) ندارید، به لیست پروژه طراحی بنر در سایت رجوع نمایید تا در انتخاب بازه قیمتی پروژه خود موفق عمل کنید.

نیاز به مجری در زمینه های تخصصی دیگر دارید؟