بررسی یک نرم افزار حسابداری انگلیسی و تهیه گزارش فنی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 250,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

برای این پروژه نیاز است که حتما تحصیلات حسابداری داشته باشید و بر اصول حسابداری مسلط باشید و با نرم افزارهای حسابداری مختلف کار کرده باشید و اصول آنها را بدانید. همچنین باید بر زبان انگلیسی تخصصی حسابداری مسلط باشید. 

نیاز است یک نرم افزار انگلیسی حسابداری که به شما معرفی میشود را بررسی کنید و کارهای زیر را انجام داده و به تفکیک گزارش دهید :

1- تمامی اصطلاحات ، کلمات و عبارات بکار رفته در نرم افزار را ابتدا ترجمه و سپس معادل آن در عملیات حسابداری و در نرم افزارهای ایرانی را به تفکیک توضیح دهید.

2- تمامی منوهای نرم افزار را بررسی کرده و تمامی قسمتها را به تفکیک و به زبان ساده و به شکل فنی  ِحسابداری توضیح دهید که هر منو و هر زیر منو از نرم افزار  - با ذکر ورودی ها و خروجی ها و توضیح مفاهیم آنها-  چه کاری انجام میدهد و چه عملیاتی صورت میگیرد ؟ توجه کنید وقتی هر منو یا زیر منو را کلیک میکنید به یک صفحه ی جدید وارد میشوید تمامی عبارات و گزینه ها را توضیح دهید.

توجه : در مورد قسمت 2 دقت نمایید که باید طرز کار و شیوه ی کار در هر بخش از برنامه را توضیح دهید که مثلا برای کار با منوی X و زیر منوی a از آن چه اطلاعاتی باید فراهم شود و مثلا برای کار با یک بخش باید قبلا با بخش دیگری کار کرد و اطلاعات را وارد نمود تا بتوان از یک بخش دیگر استفاده کرد. در هر بخش باید توضیح دهید که ورودی ها چه هستند و چگونه باید فراهم شوند و نتیجه ی کار در این بخش چیست ؟

برای بررسی دقیق و پیشنهاد قیمت میتوانید این نرم افزار را از اینجا ببینید :

https://demo.cloud.efficito.com/erp/1.5/login.pl

فقط دکمه ی Login را بزنید و وارد شوید


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

elham.k

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

250,000 تومان

امتیاز 9.03 (عالی) از 42 رای
پروژه موفق : 96
رتبه: 232
چهار ماه پیش

مهرداد محمودی

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

300,000 تومان

امتیاز 9.67 (ممتاز) از 9 رای
پروژه موفق : 14
رتبه: 225
چهار ماه پیش

مرد شرقي

کاربر عادی

کاربر عادی

1,000,000 تومان

امتیاز 8.45 (بسیار خوب) از 58 رای
پروژه موفق : 74
رتبه: 134074
چهار ماه پیش
+8500
+45423

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.