مدیریت پیج اینستاگرام شرکت نرم افزاری فعال در زمینه مدیریت پروژه

تا الان برای این درخواست   14   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

شرکت فعال در زمینه تولید نرم افزارهای سازمانی برای تولید محتوا و انتشار در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به صورت پروژه ای و دور کاری دعوت به همکاری می نماید.

از مجری انتظار می رود جهت تولید محتوا مشاوره ارائه نموده و هر هفته حداقل 10 الی 15 پست شامل معرفی محصولات شرکت، دستاوردها، معرفی مشتریان جدید، اخبار و همچنین پست های عمومی مانند جملات مدیریتی یا محتواهای کوتاه مدیریت در زمینه مدیریت پروژه، مدیریت زمان، هدفگذاری و غیره درج نماید.

شایان ذکر است مخاطبان شرکت و محصولات مدیران عامل، مدیران فناوری اطلاعات، مدیران برنامه ریزی و مدیران منابع انسانی هستند.

لطفا پیشنهاد خود را به صورت هزینه به ازای هر پست یا به صورت مبلغ ماهیانه ثابت جهت درج n پست، ارائه فرمایید.

در صورت وجود سوال از طریق سایت پارسکدرز آماده پاسخگویی هستیم.


+8500
+50323

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.