برای انجام پروژه های
سئو (SEO)
بهترین فریلنسر ها را پیدا کنید.

تا کنون هزاران نفر به کمک پارس‌کدرز
انواع پروژه های خود را با موفقیت به انجام رسانده اند.

سفارش پروژه سئو از طریق پارس‌کدرز

سفارش پروژه سئو از طریق پارسکدرز

بیش از 14 سال خدمت‌رسانی متفاوت، پارسکدرز را به نامی آشنا و متمایز تبدیل کرده است. تاکنون هزاران پروژه سئو (SEO) در پارسکدرز انجام شده‌اند و خوشحالیم که توانسته‌ایم به همکاری فریلنسرها یا مجریان متخصص با شمار زیادی از کارفرمایان این حوزه کمک شایسته‌ای کنیم.

این سابقه درخشان خدمت‌رسانی است که پارسکدرز را به انتخاب اول کارفرمایان و فریلنسر ها در سراسر کشور تبدیل کرده است. بنابراین، در صورتی که قصد برون‌سپاری سفارش پروژه سئو خود را دارید و یا اگر به دنبال انجام پروژه به عنوان فریلنسر متخصص در زمینه سئو هستید، پارسکدرز می‌تواند بهترین انتخاب شما هم باشد.

اولویت نخست پارسکدرز در تمام سال‌های فعالیت خود، جلب اعتماد و رضایت کاربران بوده است. در همین راستا، امکان ثبت رایگان سفارش را برای کاربران جدید خود فراهم آورده‌ایم تا هزینه انجام پروژه سئو خود را پس از دریافت و بررسی نتیجه کار پرداخت کنند. شما نیز می‌توانید هم‌اکنون سفارش خود را به صورت رایگان ثبت کنید و از  فعالیت در بستر امن و حرفه ای پارسکدرز لذت ببرید.

در واقع، پارسکدرز از آغاز تاسیس به دنبال احقاق یک هدف خاص بوده است: پر کردن خلاء موجود بین تقاضا و اجرا. ما مفتخریم که پل ارتباطی قابل اعتمادی بین کارفرمایان و فریلنسرها پدید آورده‌ایم که نتایج دلخواه دو طرف را رقم می زند. برای این منظور، فرایندی ساده اما اثربخش را طراحی کرده‌ایم که امنیت مالی پروژه را تضمین می نماید:

 1. کارفرما یا خریدار پروژه سئو (SEO) خود را ثبت می‌کند (مشتریان جدید پارسکدرز می‌توانند از مزیت ثبت رایگان سفارش بهره ببرند).
 2. سفارش در سایت نمایش داده می‌شود تا فریلنسرها پیشنهادهای خود را ارسال کنند.
 3. کارفرما بهترین پیشنهاد دریافتی را انتخاب می‌کند و پروژه به فریلنسر واگذار می‌شود. و البته وجه پروژه را در پارسکدرز گرو می گذارد.
 4. فریلنسر نتیجه کار را در مهلت تعیین شده ارسال می‌کند.
 5. کارفرما با بررسی حاصل کار وجه پروژه را برای مجری یا فریلنسر آزاد می نماید تا به حساب کاربری مجری منتقل شود.

مراحل پنجگانه بالا به کارفرما اجازه می‌دهند تا نظارت لازم را بر انجام پروژه سئو خود داشته باشد. البته لازم است این نکته را اضافه کنیم که هزینه انجام سفارش‌ها را متخصصان و فریلنسرهای فعال در پارسکدرز تعیین می‌کنند. در نتیجه، فریلنسرها انگیزه کافی برای افزایش کیفیت پروژه‌ها را خواهند داشت.

به عبارت دیگر، تمام سفارش‌های سئو در پارسکدرز میان تعداد زیادی از فریلنسرهای این حوزه به مناقصه گذاشته می‌شود. بنابراین، لازم است فریلنسرها انصاف را در قیمت‌گذاری رعایت کنند تا پیشنهادشان قبول شود. همچنین، هیچ کارفرمایی در پارسکدرز مجبور نیست برای دریافت پروژه خود بیش از حد انتظار بکشد یا منتظر باشد. کافی است ددلاین مورد نظر خود برای انجام سفارش را تعیین و پروژه را در تاریخ مقرر دریافت کنید. البته، طبیعی است که بازه زمانی تعیین شده بر قیمت‌گذاری فریلنسرها تاثیر خواهد گذاشت.

از مهمترین مزایای انتخاب پارسکدرز امکان بهره گیری از سیستم امن گروگذاری وجه است که  احتمال هرگونه ضرر مالی کاربران را به حداقل می‌رساند. به این صورت، طرفین پروژه می‌توانند بر انجام سایر وظایف خود تمرکز کنند و نسبت به امنیت کامل وجه اطمینان داشته باشند.

پارسکدرز سابقه‌ای طولانی در مشتری‌مداری دارد که آن را به بهترین انتخاب کارفرمایان و مجریان متخصص در زمینه پروژه سئو (SEO) تبدیل کرده است. انتخاب پارسکدرز توسط خریداران پروژه سئو جهت ثبت سفارش خود، باعث افتخار ماست و مزیت امکان ارتباط با تعداد بیشمار متخصصان فعال در این حوزه به عنوان فریلنسر را به دنبال خواهد داشت.

مجری‌های پروژه های سئو (SEO)

سئو (SEO)

لیست پروژه‌های سئو SEO

سئو (SEO) یا بهینه سازی موتور جستجو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو سرواژه یا سرنام عبارت (Search Engine Optimization) است و به اقداماتی اشاره دارد که در کسب رتبه یا جایگاه بهتر یک وب سایت یا محتوای خاصی در صفحه نتایج جستجوی گوگل کمک می‌کنند. این روش از آنجا که با رتبه «ارگانیک» سایت سروکار دارد، جهت ارتقای رتبه سایت از محبوبیت بالایی برخوردار است، به این معنی که (برخلاف تبلیغات پولی) شما هزینه‌ای بابت حضور در آن جایگاه نمی‌پردازید. به همین دلیل است که تقاضای زیادی برای انجام پروژه سئو وجود دارد. فریلنسرهای فعال در پارسکدرز تاکنون هزاران سفارش را با موفقیت انجام داده‌اند که برای مشاهده آنها کافی است به صفحه لیست پروژه های سئو مراجعه کنید.

تعدادی از سفارش‌‌های موجود در لیست پروژه های سئو در وضعیت «باز» قرار دارند، یعنی فریلنسرها می‌توانند برای دریافت این سفارش‌ها اقدام کنند. اگر چنین قصدی دارید، روی عنوان پروژه کلیک کنید، توضیحات مربوطه را در صفحه ویژه پروژه مطالعه نمایید و در صورت تمایل پیشنهاد خود را ارسال کنید. در صفحه ویژه هر پروژه، دو ردیف توضیحات شامل «شرح پروژه» و «سایر جزئیات» وجود دارند که به ترتیب به توضیحات کارفرما درباره سفارش و سایر اطلاعات مورد نیاز فریلنسر اختصاص یافته‌اند.

در اینجا باید بگوییم که لازم است کارفرمایان گرامی تمام توضیحات ضروری را در بخش «شرح پروژه» قید کنند. توجه داشته باشید که توضیحات ناکافی یا نادرست می‌تواند موجب دریافت پیشنهاد از سوی افراد با تخصص های بی ربط شود. همچنین، توصیه ما به فریلنسرها یا مجریان این است که فقط در صورت داشتن مهارت کافی برای دریافت پروژه سئو اقدام کنند، چرا که کارفرما یا خریدار تنها در صورت رضایت از حاصل کار  اقدام به آزادسازی حق‌الزحمه خواهند نمود.

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های سئو از طریق پارس‌کدرز

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های سئو

هر متخصص سئو باید مهارت‌های متعددی داشته باشد تا بتواند برای گرفتن پروژه سئو اقدام کند. امروزه رقابت در فضای اینترنت به اندازه‌ای افزایش یافته است که تنها افراد با دانش سطح بالا و به روز قادر به بالا آوردن رتبه سایت‌ها هستند. بنابراین، اگر می‌خواهید از طریق انجام پروژه سئو کسب درآمد کنید و عملکرد موفقی داشته باشید، حداقل مهارت‌های مورد نیاز شما به شرح زیر خواهد بود:

 • تفکر انتقادی
  مهم است که هر کارشناس سئو ذهنی تحلیل‌گر داشته باشد و بتواند همبستگی‌ها و علت‌ها را تشخیص دهد. به طور خلاصه، باید بگوییم که در هنگام مشاهده داده‌ها باید بتوانید به سه سوال پاسخ دهید: چه اتفاقی افتاده است؟ چرا آنچه که اتفاق افتاده، رخ داده است؟ در این شرایط خاص باید چه اقدامی صورت گیرد؟
 • اولویت‌بندی
  تمام کارشناسان سئو باید درک درستی از فرآیند انجام امور داشته باشند. علاوه بر این، اقدامات لازم باید مطابق اهمیت و دشواری آنها اولویت‌بندی شوند.
 • مدیریت پروژه
  پروژه سئو (SEO) تنها عبارت از لینک‌سازی، افزایش سرعت بارگذاری سایت یا پیدا کردن کلمات کلیدی صحیح نیست. شما باید دانش کافی درباره برنامه‌ریزی، اجرا و مدیریت موثر پروژه‌ها در فضای فریلنسری را نیز داشته باشید.
 • مهارت سخنوری و نگارش
  اگر کارشناس سئو بتواند ریسرچ کلمات کلیدی و نگارش محتواهای مورد نیاز را نیز انجام دهد، فردی بسیار موفق تر به شمار می رود.
 • مهارت‌های فنی و برنامه‌نویسی
  بله، درست است. شاید تعداد زیادی از کارشناسان سئو دانش برنامه‌نویسی نداشته باشند. اما از آنجا که سئو تکنیکی در بخش کدنویسی اهمیت بسیاری دارد، کارشناسانی که از دانش فنی و برنامه‌نویسی بالاتری برخوردارند، موفق‌تر خواهند بود.
 • ذهنیت پژوهشگر
  کارشناس سئو لازم است بر هنر ریسرچ (Research) مسلط باشد. توجه کنید که آرامش و اعتماد به نفس برای پژوهش قوی و اجتناب از اشتباه ضروری هستند. شما قرار است زمان زیادی را صرف جستجوی کلمات کلیدی و سایر امور مورد نیاز کنید.
 • مهارت تصمیم‌گیری
  در فرایند سئو باید بتوانید در لحظه تصمیم‌گیری کنید، هرچند که نتیجه هر تصمیم ممکن است در دراز مدت مشخص گردد. به یاد داشته باشید که با فضایی در حال رشد سروکار دارید و همیشه نمی‌توانید منتظر بمانید تا موضوع را در تیم مطرح کنید.
 • مهارت استفاده از ابزارهای سئو
  دانش سئو بسیار پویا و پیچیده است و متغیرهای زیادی در آن دخالت دارند. فراموش نکنید که مشتریان انتظار مدیریت حجم زیادی از داده، مانند کلمات کلیدی، لینک‌های خراب، صفحات تکراری، بک‌لینک‌ها، رقبا، محتوا و غیره را از شما دارند. برای مدیریت این امور به ابزار مناسب نیاز دارید.

پارسکدرز از این که انتخاب اول تعداد زیادی از کارشناسان سئو سراسر کشور است به خود می بالد و در صورتی که مهارت کافی را برای انجام پروژه‌های سئو (SEO) دارید، از شما نیز دعوت می‌کنیم از مزایای همکاری با پارسکدرز بهره‌مند شوید.

انجام پروژه سئو از طریق پارس‌کدرز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارس‌کدرز

انجام پروژه سئو توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارسکدرز

تقاضا برای بهره‌مندی از مزایای دورکاری روز به روز در حال افزایش است. تمایل اکثر متقاضیان (صاحبان کسب و کار یا صاحبان پروژه) و اجرا کنندگان (مجریان) به استفاده از امتیازات این روش، پارسکدرز را بر آن داشت که بستر مطمئنی را در این راستا فراهم آورد به صورتی که کارفرمایان و فریلنسرها بتوانند بدون محدودیت زمانی و مکانی به فعالیت بپردازند. در میان مزیت های بیشمار دورکاری برای کارفرمایانی که سفارش پروژه سئو خود را در پارسکدرز ثبت می‌کنند، می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 • جلوگیری از اتلاف وقت و پول (زمان و هزینه) در ترافیک‌های درون‌شهری
 • دسترسی به فریلنسرهای سراسر کشور
 • دریافت حاصل پروژه سئو با قیمتی رقابتی
 • دریافت نتیجه کار در مدت زمان مقرر
 • و غیره

از سوی دیگر، فریلنسرهایی که از طریق پارسکدرز برای گرفتن پروژه سئو اقدام می‌کنند، از مزایایی به شرح زیر بهره‌مند خواهند شد:

 • قیمت مورد نظر برای انجام سفارش‌ها را شخصاً پیشنهاد خواهند کرد.
 • محدودیتی در دریافت پروژه و کسب درآمد نخواهند داشت (همه‌چیز به توانایی و زمان شما بستگی دارد).
 • مجبور به حضور در محیط شرکت نیستند. بنابراین دغدغه ها و هزینه های حضور در محیط شرکت حذف می گردد.
 • ساعات کاری منعطفی خواهند داشت که خود درباره آن تصمیم‌گیری خواهند کرد.
 • و غیره

پارسکدرز مفتخر است که در پاسخ‌گویی به نیازها و درخواست‌های کارفرمایان و فریلنسرها عملکردی موفق داشته است. ما تمام جوانب را برای بهینه‌سازی جریان امور در نظر گرفته‌ایم. بنابراین، اگر قصد برون‌سپاری پروژه سئو (SEO) یا انجام سفارش‌ها را دارید، هم‌اکنون برای رسیدن به نتیجه مطلوب اقدام کنید.

هزینه انجام پروژه سئو از طریق پارس‌کدرز به صورت فریلنسری

هزینه انجام پروژه سئو به صورت فریلنسری

تخمین اولیه قیمت هر سفارش پروژه سئو توسط متخصصان و فریلنسرهای پارسکدرز انجام می‌شود. در واقع، پس از انتشار پروژه توسط کارفرما در سایت ما، مناقصه ای آغاز می شود که توسط مجریان مختلف بررسی شده و پیشنهاد قیمت هایی برای خریدار ارسال می گردد. با این حال، گاهی اوقات امکان آن وجود دارد که پیشنهاد فریلنسرها با انتظار کارفرما همخوانی نداشته باشد. این موارد غالباً به دلیل عدم اطلاع کارفرما از هزینه‌های روز انجام پروژه سئو و یا توضیحات ناکافی ایشان در مورد پروژه رخ می دهد. به منظور پیشگیری از هرگونه اختلاف نظر، بستری جهت ارتباط هر چه بهتر کاربران در پارسکدرز فراهم می باشد که طرفین پروژه ضمن گفتگو با یکدیگر جهت تعیین قیمت نهایی به توافق می رسند. بنابراین طرفین قدرت چانه زنی نیز خواهند داشت. در نهایت با توجه به پیشنهادهای متعدد و گفتگو با مجری های مختلف، تصمیم‌گیری در مورد سفارش‌ها به عهده خود کارفرما است. شما می‌توانید بهترین گزینه ممکن را از بین پیشنهادهای دریافتی برگزینید.
 


نیاز به مجری در زمینه های تخصصی دیگر دارید؟