(979) رفع ارور پروژه شبیه سازی شده با opnet

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام.وقت شما به خیر.

این فصل ۳ و ۴ پایان نامه ی منه :

این هم کدها و شبیه سازی های انجام شده:

در این شبیه سازی که براتون ارسال کردم 4 تا سناریو تعریف شده. سناریوی 1 و 3 در واقع فیک سناریوی 2 و 4 هستند. یعنی داخل سناریوی 2 و 4 کدهای اصلی نوشته شدند که خروجی ندارند. خروجی به صورت عددسازی شده (طبق نمودارهای پایان نامه) مد نظرم هست که با ران کردن سناریو های 1 و 3 باید جواب بگیرم

ولی من وقتی سناریوهای 1 و 3 رو ران می کنم اررور می گیرم. نمی دونم مشکل از کجاست. با اپنت 14.5 کار می کنم. environment variable ها رو هم درست ست کردم.ویژوال استادیو 2005 رو هم نصب کردم.ویندوز هم 7 هست (32 بیتی)

تقاضای بنده، انجام اصلاحات لازم در کدهای سناریوی 1 و 3 هست به نحوی که وقتی اجراشون می کنم بدون ارور، نمودارهایی که تو پایان نامه هست در آپنت ترسیم  بشه و به اکسل هم خروجی بده . اگر لطف کنید سریعتر بررسی بفرمایید و زمان لازم و هزینه رو هم به من ابلاغ بفرمایید، بی نهایت ممنون می شم


+8500
+50391

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.