مدل ریاضی برای موضوع پایان نامه مسیریابی-موجودی دریایی مقطع کارشناسی ارشد

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

  • سلام وقت بخیر

من دانشجوی  ترم 5 ارشد مهندسی صنایع گرایش لجستیک و زنجیره تامین دانشگاه امیرکبیر هستم. به دلیل یکسری مشکلات هنوز موفق به نوشتن مدل ریاضی برای فصل سوم پایان نامه نشده ام.

موضوع پایان نامه ارائه مدلی برای مسیریابی موجودی دریایی با توجه به شرایط اقیانوس و بنادر است. هدف ما در این پایان نامه ایجاد مدلی در این راستاست که شرایط اقیانوس  مانند موج و نیروی باد و شرایط بندر مانند جزر و مد و میزان آبخور کشتی در بندر نشان داده شود تا حداقل مقدار هزینه ها و حداکثر مقدار سود را به دست آوریم.

در حال حاضر مدل مربوط به موج و نیروی باد را از یک مقاله فرمول آن را یافتم اما هنوز نتوانسته ام مدلی برای جزر و مد بنویسم. البته یک مقاله در مورد جزر ومد وجود دارد که در پیوست ضمیمه کرده ام اما با توجه به اینکه ارتفاع آب در بندر بسته به جزر و مد ساعت به ساعت در حال تغییر است ولی آن مقاله گویا ارتفاع جزر و مد را در روز آمده گفته چقدر است و یک پارامتر در نظر گرفته است. ولی در حقیقت ارتفاع جزرومد در هرثانیه در حال تغییر است. پس باید مدلی بنویسیم که با توجه به زمان ارتفاع آب در بندر را به ما بدهد و متوجه بشویم که آیا آن کشتی با توجه به زمان رسیدنش چه ارتفاع آبی در بندر موجود است و آیا امکان وارد شدنش یه بندر وجود دارد یا خیر ؟ و همچنین آبخور کشتی چقدر است که ببینیم باز مقدار آبخورش اجازه وارد شدن به بندر را میدهد یا خیر؟

آبخور: ارتفاع عمودی سطح آب تا انتهایی ترین نقطه کشتی

در پیوست پروپزال،مقاله پایه، مقاله جزرومد، و مقاله ای که فرمول موج را دارد ضمیمه شده است.

با تشکر


+8500
+40127

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.