انجام تمرین داده کاوی

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

موضوع‌ کلی پروژه پیش بینی رفتار کاربر هست که باید یه سوال در این زمینه مطرح کرد و بعد راجع به همین سوال تحقیقات انجام بشه . سوال مطرح شده اینه که بین دو الگوریتم slope one و markov کدام یک نتیجه بهتری از پیش بینی رفتار کاربر میده.  

سپس الگوریتم های مورد نظر رو  data set مشخص تست کنیم و نتیجه گیری و بحث کنیم. 

 میشه چند تا data set رو از سایت www.kaggle.com  انتخاب کرد.

زبان برنامه نویسی برای قسمت تست کردن الگوریتم ها میتونه متلب ،پایتون یا هر زبان دیگری باشه.

پروژه حدود ۳۰صفحه شامل چکیده پروژه، فهرست، مقدمه، هدف پروژه، تاریخچه، روش انجام پروژه، نتیجه گیری، بحث، مراجع باید باشه.


+8500
+40127

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.