پروژه متلب (1063)

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

رشته تحصیلی : مهندسی سیستم های حمل و نقل

سلام

یه مساله بهینه سازی جابجایی کانتینرها در یک intermodal inland yard  دارم که برای یک مقاله دارم کار می کنم . مساله ای که من دارم 2 تا الگوریتم ژنتیکه که باید پشت هم کار کنند. اولی مکان یابی بهینه برای کانتینرهای رسیده رو انجام می ده و دومیین الگوریتم روی جواب بهینه اولین الگوریتم کار می کنه . به این شکل که کانتینرهای بلاک شده و کانینرهای تازه رسیدن و مکان یابیشون رو الگوریتم اول انجام داده رو در نظر می گیره و اون ها رو جابجا می کنه تا تابع هدف را کاهش بده. در ضمن تابع هدف هر دو ژنتیک یکیه . در ضمن کانینرهای بلاک شده تعریفش هم در مقاله و هم در فلوچارت اومده.


+8500
+54428

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.