پیاده سازی مشابه کد مقاله بیس شامل طراحی الگوریتم یادگیری تقویتی با الگوریتم های Q-learning و SARSA

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

 موضوع پروژه: پیاده سازی مشابه کد مقاله بیس شامل طراحی الگوریتم یادگیری تقویتی با الگوریتم های  Q-learning  و SARSA

- توضیحات بیشتر پس از اطمینان از پیش زمینه قوی مجری.

این مقاله شامل یک مسئله مربوط به یادگیری تقویتی با الگوریتم های  Q-learning  و SARSA است که بخشی از آن تئوری و تحلیلی و بخشی هم پیاده سازی (همراه با گزارش) است. مجری پروژه باید با هوش مصنوعی، پایتون و مبحث یادگیری تقویتی و الگوریتم های فوق آشنا باشد. هدف طراحی یک الگوریتم یادگیری تقویتی برای کارکردی مشابه روش مقاله پیوست است که پس از انتخاب مجری توضیحات تکمیلی را ارائه خواهم کرد. بنابراین نیاز نیس کل محتوای مقاله پیاده سازی شود ولیکن تسلط کامل به الگوریتم های یادگیری تقویتی و بخصوص  Q-learning  و SARSA مورد نیاز می باشد.

بنابراین تاکید می کنم لطفا فقط کسانی که به الگوریتم های یادگیری تقویتی علی الخصوص کیو لرنینگ تسلط کامل دارند و تجربه پیاده سازی آن را داشته اند و همچنین طبیعتا با ماتریس ها و الگوریتم های آنها آشنایی دارند، پیام دهند. الگوریتم باید طراحی و برای مسئله ی مود نظر راه حل ارائه شود و سپس کد آن پیاده سازی شود و تمامی مراحل مستند و مکتوب گردد.

توجه شود که کسی که کار را قبول میکند باید لزوما تحصیلات مرتبط با هوش مصنوعی داشته باشد.

توجه شد شما باید بصورت آکادمیک با الگوریتم یادگیری تقویتی یا همان Reinforcement Learning آشنایی کامل داشته باشید و همچنین با روشهای تصمیم گیری چندمعیاره نیز آشنایی داشته باشد. درک کاملی از کیو لرنینگ نیز داشته باشد. با مفاهیم تخصصی هوش مصنوعی نیز باید آشنا باشید که کیولرنینگ بخشی از آن است.

تمامی مراحل الگوریتم باید مستند شود و تمامی قسمتها به صورت ریز و با ذکر تمامی جزئیات و تشریح تمامی مفاهیم استفاده شده، باید توضیح داده شود، سپس شبه کد آن به صورت گام به گام تا تولید جواب نوشته شود.

در انتها باید کد به زبان پایتون پیاده سازی شود و الگوریتم عملا کار بکند.


+8500
+54235

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.