نرم افزار ارسال پست به بلاگفا

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

يه نرم افزار تحت ويندوز مي خوام که آدرس يک فيد و يوزر پسورد وبلاگ بلاگفا رو بگيره بعد شروع کنه بصورت اتوماتيک مطالب اون فيد را در وبلاگ بلاگفا منتشر کنه. ضمنا: -لينکهاي موجود در متن مطلب را حذف کنه يا با لينک جديد جايگزين کنه. -يه سري تگ لينک دار را که مشخص مي کنيم در انتهاي مطلب اضافه کنه. -امکان pause کردن داشته باشه. -امکان اينو داشته باشه که مشخص کنيم مثلا فقط n مطلب آخر اون فيد را منتشر کن.

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

پاورپوينت

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 95292
شش سال پیش

sohrab-408

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

امتیاز 8.86 (عالی) از 43 رای
پروژه موفق : 35
رتبه: 103209
شش سال پیش

علي-24

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 110575
شش سال پیش

Javidϟ#

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 66
سه سال پیش

TheCoder

کاربر عادی

کاربر عادی

65,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 99315
شش سال پیش
+8500
+38410

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.