ترجمه مرحله ۳۸

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 90,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

ترجمه از اول تا ص ۴۷ ( عدد درج شده روی خود کاغذ نه pdf )

نکته مهم:

۱)صفحه آرایی ترجمه دقیقا باید مثل فایل انگلیسیش باشه ، یعنی نحوه قرارگیری پاراگراف ها و تیترها و ..‌. در متن فارسی دقیقا مثل انگلیسیش باشه ( چون میخوام موقع چاپ ترجمه فارسی درست در صفحه روبرویی صفحه انگلیسیش قرار بگیره تا خواننده موقع مطالعه به هر دو دسترسی داشته باشه )

۲) همانطور که میدونید در مقالات تخصصی؛ اصطلاحات و کلمات تخصصی نباید ترجمه بشن. مثلا : کانوپی، برایدل، پایلوت شوت، ریگ، رزرو ، تاگل، رایزر، لاین ها و ... ( خلاصه خودتون میدونید که چی میگم ؛ مثل همیشه حرفه ای )

۳) ترجمه روان، حرفه ای و باکیفیت

بودجه بنده = ۲۰۰۰۰۰ تومان ( مابین صفحات خالیه، بالاتر معذوریم )


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

F.Mohassel

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

90,000 تومان

امتیاز 9.79 (ممتاز) از 170 رای
پروژه موفق : 315
رتبه: 40
یک ساعت پیش

elham.k

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

300,000 تومان

امتیاز 9.41 (عالی) از 32 رای
پروژه موفق : 66
رتبه: 251
هشت روز پیش
+8500
+41359

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.