تولید محتوای برای معرفی خدمات در قالب 6 صفحه وب با وردپرس

برای این درخواست   8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

یک وب سایت وردپرسی در حوزه  خدمات نرم افزاری و طراحی سایت داریم. باید برا شش نوع خدمت صفحه معرفی خدمت نوشته بشه به طور متوسط هر خدمت حدود ۲۰۰۰ کلمه محتوا و پنج تا عکس نیاز داره عکسها لازم نیست خلق بشن. کافیه عکس های آماده مرتبط از اینترنت پیدا کنید و لوگو ما را روی عکس الصاق کنید و  و اسم عکس را عوض کنید. نقشه کلی محتویات  صفحه معرفی هر خدمت را خودم آماده کردم  تا مجری مجترم  راحت تمرکز کند برای تولید محتوای خوب و سئو شده. همچنین درج محتوا درون وب سایت وردپرسی و گرفتن چراغ سبز سئو بر عهده مجری محترم است.

سپاسگزار از همراهی شما مجریان عزیز


+8500
+44179

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.