پروژه داده کاوی با استفاده از نرم افزار Rapidminer

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

محتوای داده : آگهی فروش اتومبیل 
این مجموعه داده ها  از سال 2016 توسط آگهی های فروش خودرو برای اهداف مطالعاتی و تحلیل و بررسی آماری جمع آوری شده است. اگرچه مجموعه داده ها و ویژگی های ماشین شناخته شده ای وجود دارد اما علیرغم این موضوع که به نظر ساده و قدیمی است اما بررسی خرید و فروش اتومبیل مسئله بسیار جالبی برای دوستداران این مقوله در هر کجای دنیا می تواند باشد.
این مجموعه اطلاعات شامل داده هایی برای فروش بیش از 9500 دستگاه اتومبیل در کشور اوکراین است. بیشتر آنها اتومبیل های استفاده شده و کارکرده هستند ، بنابراین این امکان را برای تجزیه و تحلیل ویژگی های مربوط به عملکرد ماشین باز می کند. در پایان بررسی و تحلیل اطلاعات  ، میتوان به این داده ها به عنوان زیرمجموعه ای از ناوگان خودرویی در کشور اوکراین نگاه کرد.

محتوا
مجموعه داده ها شامل 9576 ردیف و 10 متغیر با معنی اصلی است:
خودرو: مارک سازنده اتومبیل
قیمت: قیمت فروشنده در تبلیغات (به دلار آمریکا)
بدنه: نوع بدنه خودرو (سواری – ون – کراس و ...)
مسافت پیموده شده: همانطور که در تبلیغات آگهی ذکر شده است و بر حسب کیلومتر میباشد
حجم موتور: ( محاسبه بر حسب سانتی متر مکعب می باشد)
نوع سوخت :در این ستون اتوموبیلهایی که حجم موتور آنها NA ثبت شده با Other  پر شده است.
ثبت نام شده : آیا اتومبیل در اوکراین ثبت شده یا خیر؟
سال: سال تولید اتومبیل را مشخص میکند.
مدل: نام مدل خاص از برند اتومبیل را مشخص میکند.
محور محرکه : نوع محور محرک اتومبیل را مشخص میکند.

گزارش  باید یافته ها و فرآیندها را توضیح دهد و باید شامل شرح مفصلی از مراحل زیر باشد:

1. پاکسازی داده ها (انتخاب متغیرهای مناسب، محاسبه  داده های گم شده (missing values)، تبدیل داده ها و غیره)

2. مدل سازی _ تکنیک هایی را انتخاب کنید که برای داده ها و سوالات کسب و کار شما قابل استفاده باشد. در مورد مزایا و معایب استفاده از هر یک از مدل هایی که در کلاس بحث کردیم فکر کنید. مدل های مناسب را اجرا کنید. با تغییر پارامترهای مدل, نتایج را بهینه کنید.

3. ارزشیابی _  از معیارهای عملکرد (Performance measures) برای ارزیابی مدل خود استفاده کنید . دست کم ۲ مدل اجرا کنید (میتوانید مدل را تغییر دهید و یا در یک مدل پارامترها را تغییر دهید)مدلها را با هم مقایسه و یافته های خود را توضیح دهید.

4. نتایج را تفسیر و نتیجه گیری خود را توضیح دهید.

 از شما انتظار می رود که مدل ها و نتایج خود را با وضوح کامل توضیح دهید و درک خود را از مفاهیم در گزارش کتبی نشان دهید.از شما انتظار می رود از جداول، نمودار ها استفاده کنید و آنها را به طور خلاصه توصیف کنید.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مهدی.م

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

100,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 4 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 618
هفت روز پیش
+8500
+44365

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.