پروژه داده کاوی فروشگاه با استفاده از نرم افزار Rapidminer

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:


محتوای داده : فايل فروشگاهي
این مجموعه داده ها از يك فروشگاه در آمريكا جهت تحلیل و بررسی آماری جمع آوری شده است.

محتوا
مجموعه داده ها شامل 9994 ردیف و 20 متغیر با معنی اصلی است

گزارش باید یافته ها و فرآیندها را توضیح دهدو باید شامل شرح مفصلی از مراحل زیر باشد:

1.پاکسازیداده ها (انتخاب متغیرهای مناسب، محاسبه داده های گم شده (missing valuesتبدیل داده هاو غیره)

2. مدل سازی _تکنیک هایی راانتخاب کنید که برای داده ها و سوالات کسب و کار شما قابل استفاده باشد. در مورد مزایا و معایب استفاده از هر یک از مدل هایی که در کلاس بحثکردیم فکر کنید. مدل هایمناسب را اجرا کنید. با تغییر پارامترهای مدل,نتایج را بهینه کنید.

3.ارزشیابی_ از معیارهای عملکرد (Performance measures) برایارزیابیمدل خوداستفادهکنید.دست کم ۲ مدل اجرا کنید (میتوانید مدل را تغییر دهید و یا در یک مدل پارامترها را تغییر دهید)مدلها را با هم مقایسهو یافته های خود را توضیح دهید.

4. نتایج را تفسیر و نتیجه گیری خود را توضیح دهید.

ازشما انتظار می رود که مدل ها و نتایج خود را با وضوح کامل توضیح دهید و درکخود را ازمفاهیم در گزارش کتبی نشان دهید.ازشما انتظار می رود از جداول، نمودار ها استفاده کنید و آنها را به طور خلاصه توصیف کنید.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مهدی.م

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

100,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 7 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 430
یک ماه پیش

122221

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.67 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 658
یک ماه پیش
+8500
+45388

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.