یک تمرین درسی مربوط به سیالات یا دینامیک گازها

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

خلاصه طرح مساله:

به طور ساده یک خط اصلی داریم که انشعابی از آن گرفته شده... دبی خط انشعاب چقدر هست؟

شرح مساله :

یک سیال گازی با جرم مولکولی M گرم بر مول  با دبی عبوری Q  گرم بر ساعت در لوله ای به قطر D اینچ در حال عبور است. فشار خط لوله P میلی بار هست.

یه انشعاب از خط اصلی گرفته شده است. به قطر D/4  . انتهای انشعاب بسته است. طول لوله انشعاب L متر هست. دمای ابتدای لوله انشعاب T1  و دمای انتهای انشعاب (valve محل)  T2  هست.  T2<T1  دما برحسب کلوین

طبیعتا در ابتدا کار که انتهای انشعاب بسته است. با خط اصلی هم فشار است.

بعد از این که به طوری ناگهانی انتهای انشعاب باز میشود. افت فشاری در خط انشعاب در قبل از شیر مشاهده میشود.

یعنی موقعی که شیر خط انشعاب بسته بوده فشار P1  بوده و بعد از باز کردن شیر بعد از افت فشار روی مقدار p2  ثابت شده است. p2<p1 نیز است.

مجهول مساله این هست که مقدار دبی عبوری از خط انشعاب چقدر از دبی خط اصلی هست؟

هر راهی که ممکنه جواب بده بفرمایید. ممکن هست مثلا ویسکوزیته لازم باشه. یا موارد دیگر ...میتوانید برای حل مساله اضافه کنید.


+8500
+45569

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.