برای انجام پروژه های
مهندسی شیمی (Chemical Engineering)
بهترین فریلنسر ها را پیدا کنید.

تا کنون هزاران نفر به کمک پارس‌کدرز
انواع پروژه های خود را با موفقیت به انجام رسانده اند.

سفارش پروژه مهندسی شیمی از طریق پارس‌کدرز

سفارش پروژه مهندسی شیمی از طریق پارسکدرز

تاکنون افراد بسیاری برای انجام پروژه مهندسی شیمی (Chemical Engineering) به سایت پارسکدرز رجوع کرده اند و هر روز تعداد بیشتری به این جمع اضافه می‌شود. مهندسان شیمی فریلنسر همیشه آماده هستند این تقاضاها را پاسخ گویند و رضایت کامل صاحبان پروژه را کسب کنند. شما نیز برای پیوستن به جمع کارفرماهای راضی در پارسکدرز، کافی است ثبت‌نام کنید، درخواست خود را در قالب یک پروژه منتشر نمایید تا پروژه شما نیز با قیمت معقول و در زمان تحویل دلخواه به سرانجام برسد.

از اولین روزهای شروع فعالیت سایت پارسکدرز، برای هدف جلب اعتماد مشتریان تلاش کرده‌ایم؛ بنابراین، در ابتدای کار (و یا در صورت موفقیت بیش از یک سوم درخواست های قبلی)، برای ثبت پروژه لازم نیست هزینه کنید. اگر برای انجام پروژه خود با فریلنسری به توافق رسیدید، می توانید با امانت گذاری (گروگذاری) وجه پروژه در سایت، کار خود را به ایشان بسپارید. پس از انجام پروژه مهندسی شیمی (Chemical Engineering) و ارسال نتیجه توسط متخصصان شما فرصت بررسی حاصل کار را خواهید داشت و در صورت رضایت وجه گروگذاری شده را برای انتقال به حساب کاربری مجری آزاد می نمایید.

ما در پارسکدرز از اینکه در ایجاد ارتباط موثر بین کارفرماها و متخصصان موفق عمل کرده‌ایم، شادمان هستیم. پارسکدرز سایتی است که هر دو طرف پروژه در آن می‌توانند با بهینه ترین شرایط به هدف خود دست یابند. مراحلی که هر سفارش مهندسی شیمی در وب‌سایت ما طی خواهد کرد عبارت‌اند از:

 • در اولین مرحله، کارفرما پروژه را ثبت می‌کند.
 • فریلنسر سفارش را بررسی می کند و طبق شرح آن پیشنهادی برای کارفرما ارسال می کند.
 • سپس مشتری با مجریان پیشنهاد دهنده گفتگو می کند و مناسب‌ترین آن ها را انتخاب می‌کند. (پذیرش پیشنهاد با گروگذاری وجه در سایت همراه است).
 • فریلنسر پروژه را با توجه به زمان تحویل سفارش انجام می‌دهد.
 • اگر مشتری (کارفرما) سفارش را تایید کند، مبلغ سفارش به حساب کاربری فریلنسر انتقال داده می‌شود.

ما این مراحل را برای اطمینان کارفرما و فریلنسر از انجام پروژه به نحوه صحیح طراحی کرده‌ایم. اگر کارفرما هستید می‌توانید حداکثر و حداقل هزینه‌ای را که می‌خواهید به انجام پروژه اختصاص دهید تعیین کنید. برای افزایش انگیزه فریلنسرها نیز این امکان را فراهم کرده‌ایم که با توجه به حداکثر و حداقل قیمت سفارش،پیشنهاد قیمت خود را اعلام کند.

آیا فکر می‌کنید تعیین قیمت توسط مجریان ممکن است منجر به پیشنهادات غیر معقول و بیشتر از سطح انتظار شما شود؟ در پارسکدرز چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد؛ زیرا تعداد زیادی فریلنسر برای گرفتن پروژه مهندسی شیمی (Chemical Engineering) با هم رقابت خواهند کرد. هر فردی که قیمت مناسب‌تری را اعلام کند، نظر کارفرما را جلب می کند و سفارش را از آن خود خواهد کرد. همچنین پس از ارسال پیشنهاد توسط مجری امکان مذاکره و توافق در خصوص تمام موارد پروژه برای طرفین فراهم می باشد. بر این اساس، مشتری خواهد توانست پروژه را با قیمت مورد نظر خود به فریلنسری باتجربه بسپارد.

اگر در جمع فریلنسرها و کارفرماها بوده باشید ، به احتمال زیاد شنیده اید که فریلنسرها از عدم پرداخت وجه توسط مشتریان (متقاضیان پروژه) و همچنین مشتریان از عدم انجام پروژه توسط فریلنسر حتی با وجود واریز هزینه شکایت خواهند کرد. اگر شما نیز چنین تجربه‌ای دارید، با بهره گیری از امکان گروگذاری امن پارسکدرز می‌توانید مطمئن شوید که دیگر چنین اتفاق‌هایی نخواهد افتاد. هر دو طرف پروژه می توانند بدون هیچگونه نگرانی بر انجام وظایف خود تمرکز کنند.

ما در وب‌سایت پارسکدرز از هیچ تلاشی برای جلب رضایت دو طرف سفارش دریغ نخواهیم کرد؛ زیرا مراجعه مجدد کاربران جز مواردی است که برای ما ارزشمند است. اگر پروژه مهندسی شیمی (Chemical Engineering) شما باید به دست فریلنسری کارکشته برسد، پارسکدرز را انتخاب کنید تا با توجه به افراد متخصصی که به عنوان فریلنسر یا مجری در حال فعالیت هستند آشنا شوید و از انجام سفارش خود به بهترین شکل اطمینان حاصل کنید. تنها کافی است یک بار سفارش خود را در پارسکدرز ثبت کنید تا منظور ما را درک کنید.

مجری‌های پروژه های مهندسی شیمی (Chemical Engineering)

مهندسی شیمی (Chemical Engineering)

لیست پروژه‌های مهندسی شیمی (Chemical Engineering)

شیمی کاربردی پایه مهندسی شیمی است ولی این دو تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارند. مهمترین تفاوت آن‌ها این است که مهندسی شیمی زیرمجموعه مهندسی در نظر گرفته می‌شود. پروژه مهندسی شیمی (Chemical Engineering) ابتدا ممکن است در آزمایشگاه آغاز شود. و سپس طراحی محصولات و پس از آن با بکارگیری روش های مختلف تعمیر، نگهداری و ارتقاء کیفیت آن‌ها انجام می‌شود.
مهندسان شیمی همانند سایر مهندسان از ریاضیات و فیزیک برای برطرف کردن ایرادات فنی بهره می‌گیرند. تمایز اصلی این است که مهندسان شیمی در کنار علم مهندسی از شیمی نیز برای انجام پروژه های مرتبط مهندسی شیمی (Chemical Engineering) استفاده می کنند.

در همین صفحه از سایت پارسکدرز به لیست پروژه مهندسی شیمی نگاهی کنید تا با انبوهی از سفارش‌های مربوط به این حوزه روبرو شوید که تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارند. این پروژه‌ها توسط مهندسان شیمی که به عنوان فریلنسر در سایت فعالیت می کنند و دارای مهارت‌های ضروری برای دریافت پروژه مهندسی شیمی (Chemical Engineering) هستند به سرانجام رسیده‌اند.
زمانی که سفارش پروژه مهندسی شیمی در سایت قابل مشاهده باشد، فریلنسرهای ماهر در زمینه شیمی پس از بررسی دقیق شرح و جزئیات پروژه، اقدام به ارسال قیمت پیشنهادی خواهند کرد. اگر کارفرما نیز با قیمت پیشنهاد شده موافق باشد، انجام پروژه مهندسی شیمی (Chemical Engineering) با پذیرش پیشنهاد و گروگذاری وجه در سایت شروع خواهد شد. برای آزاد شدن دستمزد سفارش پس از دریافت حاصل کار، یک شرط مهم وجود دارد و آن رضایت مشتری است.

اگر در جست‌وجوی فردی هستید که بتواند پروژه مهندسی شیمی شما را انجام دهد، می‌توانید درخواست خود را به عنوان یک پروژه در پارسکدرز ثبت کنید. البته از اشاره به جزئیات مختلف پروژه غافل نشوید؛ زیرا فریلنسر برای اینکه بتواند بهترین نتیجه را به شما تحویل دهد باید اطلاعات کاملی داشته باشد. هنگام انتشار پروژه هر چه اطلاعات دقیق تری در قسمت شرح پروژه خود درج نمایید، فریلنسر قیمت مناسب تری طبق اطلاعات برای انجام پروژه به شما پیشنهاد خواهد کرد.

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های مهندسی شیمی از طریق پارس‌کدرز

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های مهندسی شیمی

برای گرفتن پروژه مهندسی شیمی (Chemical Engineering) در وب‌سایت پارسکدرز باید مهارت‌هایی را که در ادامه به توضیح آن‌ها خواهیم پرداخت، داشته باشید. انجام پروژه تمرینی مهندسی شیمی می‌تواند شما را در پرورش و تقویت این مهارت‌ها یاری کند.

ریاضیات، شیمی و فیزیک
پایه و اساس مهندسی شیمی را می توان این سه علم دانست. بنابراین، طبیعی است که مهندسان شیمی بایستی به این سه مورد تسلط کامل داشته باشند

مهارت‌های اجتماعی
برای متقاعد کردن همکاران و کارفرماها به این مهارت نیاز دارید. هماهنگی، مذاکره، اقناع و ادراک اجتماعی از جمله مهارت‌های اجتماعی محسوب می‌شوند.

تحلیل و حل مساله
باید توانایی تحلیل مسائل مختلف و برطرف‌سازی انواع مشکلات پروژه را داشته باشید. برای مثال، اگر محصول نهایی قبل از فرارسیدن تاریخ انقضا فاسد می‌شود، باید بتوانید دلیل این امر را پیدا کنید و آن را برطرف کنید.

برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری
برای اینکه بتوانید وظایف خود را به‌خوبی پیش ببرید، باید این مهارت‌ها را در خود تقویت کنید. برای مثال، اگر قرار است بخش جدیدی در کارخانه ساخته شود، برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری صحیح لازم است.

کار با نرم‌افزارهای تخصصی
Hysys ،ASPEN ONE و FLUENT از مهمترین نرم‌افزارهایی هستند که باید بر آن‌ها مسلط باشید.

انجام پروژه مهندسی شیمی از طریق پارس‌کدرز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارس‌کدرز

انجام پروژه مهندسی شیمی توسط فریلنسرها به‌صورت دورکاری در پارسکدرز

دورکاری در کل دنیا و در ایران به علت افزایش دسترسی به فضای مجازی روزبه‌روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کند. حتی آن‌هایی که دورکاری را عاملی برای تنبلی کارمندان می‌دانستند، مجبور شدند به علت همه‌گیری ویروس کرونا این روش را به کار بگیرند و در نتیجه، به مزایای بی‌نظیر آن پی برده‌اند. منافع دورکاری برای شرکت‌ها عبارت‌اند از:

 • امکان بهره گیری از مهارت های متخصصان در دورترین بخش‌های ایران و حتی کشورهای دیگر
 • افزایش کیفیت انجام پروژه‌ها به دلیل امکان استفاده از ماهرترین نیروها
 • کاهش هزینه‌های مختلف از جمله خرید دفتر بزرگ‌تر و سرویس کارمندان به‌ویژه اگر شرکت خارج از شهر باشد
 • حذف هدر رفت زمانی که برای رفت‌وآمد صرف می‌شود
 • انجام پروژه با صرف هزینه دلخواه طبق بروزترین قیمت‌ها
 • اتمام پروژه در مهلت توافق‌شده

مزیت های کار در خانه برای فریلنسرهای مهندسی شیمی نیز عبارت‌اند از:

 • انعطاف‌پذیری در ساعات کاری و مکان کار
 • پذیرش پروژه طبق مهارت‌ها و سلایق و بدون هیچ گونه اجباری
 • صرفه‌جویی در زمانی که صرف ماندن در ترافیک برای رفتن به شرکت می شد
 • حذف هزینه‌های مختلف مانند کرایه تاکسی و استخدام پرستار برای فرزند،  پدر یا مادر سالمند
 • کاهش استرس ناشی از معطل شدن در ترافیک و محیط ناسالم کاری
 • امکان تعیین قیمت تمامی پروژه‌ها

ما در پارسکدرز همیشه سعی می‌کنیم دغدغه‌های هر یک از طرفین پروژه را درک کنیم و آن‌ها را برطرف سازیم. پارسکدرز توانسته است به وب‌سایتی برای علاقه‌مندان به دورکاری تبدیل شود و امکان بهره‌مندی از مزایای آن را فراهم سازد. اگر می‌خواهید پروژه مهندسی شیمی (Chemical Engineering) خود را به فریلنسری کارکشته با قیمتی مناسب بسپارید، پارسکدرز گزینه مناسبی برای شماست.

هزینه انجام پروژه مهندسی شیمی از طریق پارس‌کدرز به صورت فریلنسری

هزینه انجام پروژه مهندسی شیمی به‌صورت فریلنسری

در ابتدا شما به عنوان کارفرما می‌توانید حداقل و حداکثر بازه قیمت مورد نظر خود را تعیین کنید تا فریلنسرهای عضو در وب‌سایت پارسکدرز قیمت پیشنهادی خود را بر اساس آن به شما اعلام کنند. اگر فریلنسرها بخواهند پروژه‌ای در محیط رقابتی پارسکدرز دریافت کنند، لازم است قیمتی مناسب اعلام نمایند. اگر برای سفارش پروژه مهندسی شیمی (Chemical Engineering) به پارسکدرز مراجعه کرده‌اید، توصیه می‌کنیم به لیست پروژه مهندسی شیمی نگاهی بیندازید تا با حدود قیمت‌ها آشنا شوید.

نیاز به مجری در زمینه های تخصصی دیگر دارید؟