پروژه نرم افزار avr

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 20,000 تومان

شرح پروژه:

یک رقص نور بر روی پورت A درحال اجرا است ( از راست به چپ و از چپ به راست بر روی ۸ ال ای دی ). اگر کلید INT0 را فشار دهیم رقص نور متوقف شده و در جهت خلاف قبلی شروع به رقص میکند به مدت یک دقیقه ( یعنی اگر از راست به چپ درحال رقص بود پس از کلید INT0 از چپ به راست می رقصد ( در ادامه رقص قبلی )). پس از یک دقیقه دوباره جهت رقص به جهت قبلی برمیگردد. دقت کنید که در طول این یک دقیقه چندبار رقص نور کامل رفته منظور از بازگشت جهت پس از یک دقیقه تعویض دوباره جهت میباشد.

اگر کلید INT1 فشار داده شود انگاه رقص نور متوقف شده و به مدت ۱۰دقیقه چراغ ها تماما روشن میمانند. 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

AliFarhadi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

20,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز) از 83 رای
پروژه موفق : 143
رتبه: 75
بیست و نه روز پیش

mohammad.H 73699

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

60,000 تومان

امتیاز 9.14 (عالی) از 22 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 170
سی روز پیش

Tech Freelance

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 137678
سی روز پیش
+8500
+45611

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.