اضافه کردن محصول در ووکامرس سایت

برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام من یک قالب سایت آماده  بنام بیگی کالا که کاملا شبیه به دیجیکالا هست دارم  محصولات مختلفی بصورت پیش فرض توش هست ولی من میخواهم

1-محصولات ودسته بندی های پیش فرض قالب آماده کامل حذف بشه وبه جاش محصولات لوازم خانگی ودسته بندی درست قرار داده بشه

2-افزودن محصولات لوازم خانگی ب حدودا 300تا کاملا شبیه به دیجیکالا

3-استفاده از لوگو های گرافیکی وبنرهای شیک متناسب با لوازم خانگی

4-اگه با قالب دیجیکالا و بیگی کالا آشنا باشه که عالیه

*محصولات رو ما فقط اسم ومدل وقیمت رو میگیم و مجری باید عکس و مشخصات رو خودش وارد کنه

*خواهشمندم همین طوری پیشنهاد ندید چونکه کار مهمیه برام وهمون طور که می‌بینید ضمانت از مجری گرفته میشه که اگه حین کار منصرف شد یا همین طور از اول الکی پیشنهاد داده گرفته بشه ،کار شوخی بردار نیست .بودجه ام زدم تا 750ولی تا 1میلیون هم میدم


+8500
+45204

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.