پروژه پایتون(2352)

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 500,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

یه کد پایتون میخوام راجع به این مقاله ای که واستون فرستادم، راجع به population balance model که یکی از ترمهاش agglomeration هست میخوام یک کدی نوشته بشه که توضیع ذرات رو برای یک ساعت آینده پیش بینی کنه.

لازم نیست حتما کد رو کامل انجام بدن و اجرا بشه

میخوام ببینم از چه متودی میشه استفاده کرد و کد رو تا جاییکه میشه انجام داد

چون تو این پروژه میخوان بدونن تا چه مقدار فهمیدم و کد نویسی در چه حد هست لزوما قصدش اتمام کامل کد یا پیچیدگیش نیست

ممنون میشم زودتر اطلاع بدید چون عجله دارم باید تو دو روز آینده تحویل بدم و اینکه مبلغش مهم نیست اگه زود تحویل داده بشه با چیزایی که گفتم هر مبلغ زیادتری هم باشه پرداخت میکنم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Chemputer

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

500,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 29 رای
پروژه موفق : 36
رتبه: 83
یک ماه پیش
+8500
+46738

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.